Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice

Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice - Magdalena Sodomková | Dcparkrx.org

...n popisující prorůstání nevolených struktur a zájmových skupin do politiky, státní správy, policie, justice ... Sodomková Magdalena ... . Nevymahatelnost práva a spravedlnosti se stalo běžnou praktikou a ti co nepatří do „party" musí počítat se vším. O klukovi z plakátu. Jednou šel malý Lukáš do školy a na zdi plné plakátů objevil kluka, který se mu podobal jako vejce vejci. Oba kluci se stali velkými přáteli a prožívají spolu nevídaná dobrodružství se starými i novými postavami z plakátovací plochy. Pistorius, Příbram, 2006, vázaná s přebalem, 197 stran, nová. Povídková kniha české autorky, v níž je hl ... Matematika zločinu - Magdalena Sodomková | KOSMAS.cz ... ... . Pistorius, Příbram, 2006, vázaná s přebalem, 197 stran, nová. Povídková kniha české autorky, v níž je hlavním hrdinou poručík Ryška. Čtyři povídky z českého maloměsta, ve kterých autorka popisuje strastiplnou cestu poručíka Ryšky za spravedlností. Velký TV program oblíbených stanic s možností vyhledávání podle denní doby, dnů nebo slov. TV program - podrobné popisy i fotky, filmy, seriály, sport......

INFORMACE

AUTOR
Magdalena Sodomková
DIMENZE
8,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice.pdf

POPIS

Napínavé reportážně-detektivní čtení, které se odehrává v českých soudních síních a vězeňských celách. A stále běží.V roce 2012 napsal reportérce Magdaleně Sodomkové z Asie cizí muž, že prchá před českou spravedlností. Verdikt podle něj nebyl spravedlivý, a to kvůli chybě soudního znalce přezdívaného matematik zločinu. Zatímco po odsouzeném pátrají lovci lebek, reportérka spolu s dánskou dokumentaristkou Brit Jensen se snaží odhalit, kde se stala chyba. Zjišťují, že to zdaleka není poprvé, co se expert přepočítal. Stačí pár vzorečků a jste za mřížemi.

Chcete si přečíst knihu?Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Magdalena Sodomková. Číst Matematika zločinu: Dokumentární detektivka z prostředí české justice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY