Spletitý případ pana Montaguea

Spletitý případ pana Montaguea - Stephanie Laurensová | Dcparkrx.org

...na Violet Matchamová a požádala ho o pomoc ... Spletitý případ pana Montaguea (Stephanie Laurens ... ... . A to byla pro Heathcota výzva nejen profesní, ale i osobní… Když se Violet - společnice lady Halsteadové - setkala s Heathcotem, zjistila, že to není ... Kupte knihu Spletitý případ pana Montaguea (Stephanie Laurens) s 22 % slevou za 272 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. 283 Kč Spletitý případ pana Montaguea - ... Spletitý případ pana Montaguea | | Palmknihy - e-knihy ve ... ... . 283 Kč Spletitý případ pana Montaguea - Laurensová Stephanie. Heathcote Montague zasvětil svůj život práci finančního poradce londýnské smetánky, ale zaplatil za to cenu nejvyšší - své soukromí. Pak ho však vyhledala svůdná slečna Violet Matchamová a požádala ho o pomoc. Spletitý případ pana Montaguea Stephanie Laurensová . Skladem 5+ ks 283 Kč ... Heathcote Montague zasvětil svůj život práci finančního poradce londýnské smetánky, ale zaplatil za to cenu nejvyšší - své soukromí. Pak ho však vyhledala svůdná slečna Violet Matchamová a požádala ho o pomoc. Kniha: Spletitý případ pana Montaguea (Stephanie Laurens). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Spletitý případ pana Montaguea - Stephanie Laurens . Heathcote Montague zasvětil svůj život práci finančního poradce londýnské smetánky, ale zaplatil za to cenu nejvyšší - své soukromí. Pak ho však vyhledala svůdná slečna Violet Matchamová a požádala ho o pomoc. Spletitý případ pana Montaguea. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Živé a napínavé od začátku až do konce. 07.02.2020 Jana Pokorna. Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Spletitý případ pana Montaguea. Kdo napsal knihu Spletitý případ pana Montaguea? Autorem je Stephanie Laurens. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Spletitý případ pana Montaguea Autor: Laurensová, Stephanie Nakladatel: HarperCo...

INFORMACE

AUTOR
Stephanie Laurensová
DIMENZE
11,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Spletitý případ pana Montaguea.pdf

POPIS

Heathcote Montague zasvětil svůj život práci finančního poradce londýnské smetánky, ale zaplatil za to cenu nejvyšší – své soukromí. Pak ho však vyhledala svůdná slečna Violet Matchamová a požádala ho o pomoc. A to byla pro Heathcota výzva nejen profesní, ale i osobní… Když se Violet – společnice lady Halsteadové – setkala s Heathcotem, zjistila, že to není muž, jakého si představovala – strohý a nudný finančník. Byl neodolatelný, odhodlaný, chápající a přesvědčivý muž, kterého by si představovala po svém boku. Avšak poté, co se lady Halsteadová během rodinné večeře zmínila, že má v plánu uspořádat majetek a finance, byla ještě tu noc zavražděna. Aby vrah neunikl trestu a vražda se nezametla pod koberec, pustila se Violet s Heathcotem společně se dvěma vyšetřovateli ze Scotland Yardu a jejich bystrými manželkami do pátrání po vrahovi. První stopy je zavedly k jednomu ze členů rodiny lady Halsteadové… Ale kdo byl skutečným vrahem?

Chcete si přečíst knihu?Spletitý případ pana Montaguea ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephanie Laurensová. Číst Spletitý případ pana Montaguea Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY