Návratnost nóny

Návratnost nóny - František Všetička | Dcparkrx.org

...iha: Návratnost nóny(František Všetička) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI ... Nakladatelství H+H | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje ... V pořadí třetí básnická sbírka olomouckého literárního teoretika, beletristy a překladatele Františka Všetičky (1932) osobitým způsobem oživuje formu básnické nóny, strofy vlastní zejména italské renesanční poezii, složené z devíti veršů v pětistopém jambu. Některé z Všetičkových nón jsou zasvěceny jeho básnickým kolegům Petru Bezručovi, Jiřímu .. ... Nakladatelství H+H | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Některé z Všetičkových nón jsou zasvěceny jeho básnickým kolegům Petru Bezručovi, Jiřímu ... Návratnost nóny. Značka: H+H Výrobní číslo: 978-80-7319-135-1 EAN: 9788073191351 Náš kód: 438603 Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde ... Návratnost nóny. Všetička, František. Vydání: H&H 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: B 24684. Třetí básnická sbírka olomouckého literárního teoretika, beletristy a překladatele Františka Všetičky (1932) osobitým způsobem oživuje formu básnické nóny, strofy vlastní zejména italské renesanční poezii, složené z ... V pořadí třetí básnická sbírka olomouckého literárního teoretika, beletristy a překladatele Františka Všetičky (1932) osobitým způsobem oživuje formu... Knihy Návratnost nóny-- autor: Všetička František The Satire of Ishmael Reed - From Non-standard Sexuality to Argumentation-- autor: Šalamoun Jiří Non-humans in Social Science II-- autor: Pauknerová Karolína, Stella Marco, Gibas Petr, kol. (NON)Conform-- autor: Thiemann Barbara PER Level 3: The Thirty-None Steps-- autor: Buchan John Návratnost nóny - František Všetička. V pořadí třetí básnická sbírka olomouckého literárního teoretika, beletristy a překladatele Františka Všetičky... Návratnost nóny. František Všetička / H+H (2019) Skladem Expedujeme ...

INFORMACE

AUTOR
František Všetička
DIMENZE
4,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Návratnost nóny.pdf

POPIS

V pořadí třetí básnická sbírka olomouckého literárního teoretika, beletristy a překladatele Františka Všetičky (1932) osobitým způsobem oživuje formu básnické nóny, strofy vlastní zejména italské renesanční poezii, složené z devíti veršů v pětistopém jambu. Některé z Všetičkových nón jsou zasvěceny jeho básnickým kolegům Petru Bezručovi, Jiřímu Mahenovi, Františku Halasovi, Josefu Kainarovi aj. Jiné se vztahují k rodné Olomouci, k Brnu, k reflexi krakovského divadla, k tzv. Súchovské republice, ale ve sbírce nechybějí ani básně přírodně impresivní nebo existenciálně laděné. Autor doslovu Jiří Poláček charakterizuje básníka jako typického homo ludens, tvůrce hravého a vynalézavého, s oblibou se vracejícího k polozapomenutým nebo dnes málo frekventovaným básnickým formám.

Chcete si přečíst knihu?Návratnost nóny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Všetička. Číst Návratnost nóny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY