Zoner Photo Studio X – úpravy fotografií v modulu Vyvolat

Zoner Photo Studio X – úpravy fotografií v modulu Vyvolat - Pavel Kristián | Dcparkrx.org

...používají nejvíce - modulu VYVOLAT. Zoner Photo Studio X - úpravy fotografií v modulu Vyvolat Autor: Kristián, Pavel Nakladatel: Zoner Press EAN: 9788074134142 ISBN: 978-80-7413-414-2 Popis: 1× kniha, brožovaná, 192 stran, česky Rozměry: 21 × 21 cm Rok vydání: 2020 (1 ... Zoner Photo Studio X - Úpravy fotografií v modulu Vyvolat ... . vydání) Zoner Photo Studio X: Úpravy fotografií v modulu Vyvolat - Pavel Kristián ... Zoner Photo Studio X Úpravy fotografií v modulu Vyvolat . Hodnotenie produktu: 0%. Zatímco předchozí kniha Pavla Kristiána o Zoner Photo Studiu X byla celá věnována modulu Editor, tato nová publikace se věnuje modulu, který fotografové ke své práci ... V této aktualizaci jsme se podívali na zoubek nástroji na tvorbu videa ... Nedeštruktívne úpravy fotiek v ... - Zoner Photo Studio X ... . Hodnotenie produktu: 0%. Zatímco předchozí kniha Pavla Kristiána o Zoner Photo Studiu X byla celá věnována modulu Editor, tato nová publikace se věnuje modulu, který fotografové ke své práci ... V této aktualizaci jsme se podívali na zoubek nástroji na tvorbu videa, presetům a Zoner Photo Cloudu - bude se vám s nimi pracovat mnohem příjemněji a rychleji. ... Příchazí lokální úpravy v modulu Vyvolat, zpřesnění výběru v Editoru, vylepšená automatiku a mnohá další vylepšení. Podívejte se, jak s ním pracovat v Zoner Photo Studiu. 1) V modulu Vyvolat zvolte nástroj Ořez a otočení. Vámi vybranou fotku otevřete v modulu Vyvolat (tím, že vpravo nahoře změnít modul na červený Vyvolat). Poté v panelu nástrojů vyberte nástroj Ořez a otočení. Můžete také ušetřit čas a použít klávesovou zkratku C. Zoner Photo Studio X - Úpravy fotografií v modulu Vyvolat. Cena: 359 Kč 399 Kč. Zatímco předchozí kniha Pavla Kristiána o Zoner Photo Studiu X byla celá věnována modulu Editor, tato nová publikace se věnuje modulu, který fotografové ke své práci používají nejvíce - modulu VYVOLAT... V tomto videu si vysvětlíme základy modulu Editor Program ke stažení na 30 dní zdarma zde - https://www.zoner.cz/download....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kristián
DIMENZE
10,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Zoner Photo Studio X – úpravy fotografií v modulu Vyvolat.pdf

POPIS

Zatímco předchozí kniha Pavla Kristiána o Zoner Photo Studiu X byla celá věnována modulu Editor, tato nová publikace se věnuje modulu, který fotografové ke své práci používají nejvíce – modulu VYVOLAT. Modul Vyvolat poskytuje velké množství nástrojů na doladění i pokročilé úpravy fotografií. Ať už pracujete s JPEG nebo RAW soubory, najdete zde vše potřebné k úpravě snímků. Od ořezu a vyrovnání bílé, po nástroje na odstranění šumu a barevné korekce.

Chcete si přečíst knihu?Zoner Photo Studio X – úpravy fotografií v modulu Vyvolat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kristián. Číst Zoner Photo Studio X – úpravy fotografií v modulu Vyvolat Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY