Věž a náměstí

Věž a náměstí - Niall Ferguson | Dcparkrx.org

...na historické centrum. Uvidíte pohled na zámek a bývalý klášter, Zámecké náměstí, lázeňské domy i Krušné hory ... Ferguson Niall: Věž a náměstí | Knihomola ... . Ve věži výstavní expozice. Kniha: Věž a náměstí - Niall Ferguson. Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou, GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Zboží ze stejné kategorie - Věž a náměstí. Řízení neziskových organizací - klíčové oblasti pro jejich ... Publikace se věnuje klíčovým oblastem řízení n ... Věž a náměstí - Niall Ferguson | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Řízení neziskových organizací - klíčové oblasti pro jejich ... Publikace se věnuje klíčovým oblastem řízení neziskových organizací a jejich postavení a ... Kód: 0331130 Autor: Hejduková Pavlína, Hommerová Dita, Krechovská Michaela, Kniha Věž a náměstí - Mocenské síté od svobodných zednářů po Facebook . Niall Ferguson je uznávaný historik, autor čtrnácti knih, z nichž zná český čtenář tituly Vzestup peněz či Velký rozklad. V nové práci analyzuje podoby mocenského vlivu. Věž bude slavnostně odhalena 14. června, na náměstí bude stát do prosince Aktivisté Greenpeace slezli z věží, policie už čekala Akce měla upozornit na globální oteplování a také riziko těžby uhlí v Beskydech Vysoké Mýto zrekonstruovalo Vaňorného náměstí, opravilo malou věž a spojovací můstek Pražské brány, rozšířilo parkoviště u autobusového nádraží... Věž Saint-Jacques (francouzsky Tour Saint-Jacques neboli Věž svatého Jakuba) je pozdněgotická věž v Paříži.Nachází se na malém náměstí s parkovou úpravou ve 4. obvodu. Je vysoká 52 m a patří k významným památkám města....

INFORMACE

AUTOR
Niall Ferguson
DIMENZE
3,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Věž a náměstí.pdf

POPIS

Britskýhistorik Niall Ferguson, autor řady vysoce oceňovaných publikací (naposledy např. Civilizace), ve své nové práci analyzuje podoby mocenského vlivu. Jednu – vertilkální, hierarchickou – charakterizuje metafora věže; druhou – horizontální, založenou na síti vztahů – zase obraz náměstí. Autor zkoumá jejich historický vývoj i koexistenci. V historických knihách je patrnější ona vertikální struktura, na jejímž vrcholu stáli králové a papežové, ale to neznamená, že by horizontální sítě společenských vztahů byly záležitostí moderní doby, ve které jako by komunikace po Facebooku hrála větší roli než politické uspořádání. Ferguson ukazuje podobu společenských sítí v minulých dobách a v jejich rozvoji a úpadku nachází varovné signály pro sítě novodobé, protože sítě byly vždy náchylné k uzavírání, přenášení negativních signálů či výpadkům.

Chcete si přečíst knihu?Věž a náměstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Niall Ferguson. Číst Věž a náměstí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY