Muž s kanadským trávníkem

Muž s kanadským trávníkem - Miloslav Švandrlík | Dcparkrx.org

...vníkem patří mezi polozapomenuté literární počiny legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka ... Muž s kanadským trávníkem - Humor a satira | Pipkin.cz ... . V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování" na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapadesát pokračování dop Povídka Muž s kanadským trávníkem patří mezi polozapomenuté literární počiny legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka. V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování" na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapades ... Recenze knihy Muž s kanadským trávníkem (Miloslav ... ... . V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování" na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapadesát pokračování doprovodil tehdy i stejný počet Nepraktových… Povídka Muž s kanadským trávníkem patří mezi polozapomenuté literární počiny legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka. V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování" na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapadesát pokračování doprovodil tehdy i stejný počet Nepraktových kreseb. Povídka Muž s kanadským trávníkem patří mezi polozapomenuté literární počiny legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka. V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování" na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapadesát pokračování doprovodil tehdy i stejný počet Nepraktových kreseb. Muž s kanadským trávníkem. Miloslav Švandrlík Pro pokračování se přihlaste do O2 Knihovny. Telefon: * Vaše mobilní číslo potřebujeme kvůli přiřazení položky do Vaší knihovny. Po zadání Vašeho telefonního čísla obdržíte SMS s jednorázovým kódem pro přihlášení. ......

INFORMACE

AUTOR
Miloslav Švandrlík
DIMENZE
11,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž s kanadským trávníkem.pdf

POPIS

Povídka Muž s kanadským trávníkem patří mezi polozapomenuté literární počiny legendárního spisovatele a humoristy Miloslava Švandrlíka. V roce 1963 vycházela jako „román na pokračování“ na stránkách středočeského deníku Svoboda. Pětapadesát pokračování doprovodil tehdy i stejný počet Nepraktových kreseb. V šedesátých letech minulého století psal Švandrlík převážně časopisecké povídky a rozsáhlejší práce napsal pouze tři: Krvavý Bill a viola, Muž s kanadským trávníkem a Černí baroni.

Chcete si přečíst knihu?Muž s kanadským trávníkem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslav Švandrlík. Číst Muž s kanadským trávníkem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY