Doudlebsko od jara do zimy: Výroční zvyky, slavnosti a zábavy jihu Čech

Doudlebsko od jara do zimy: Výroční zvyky, slavnosti a zábavy jihu Čech - Jan Šimánek | Dcparkrx.org

... - Jan Šimánek. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Doudlebsko Od Jara Do Zimy. Lidové Zvyky, Slavnosti a ... ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Doudlebsko od jara do zimy Výroční zvyky, slavnosti a zábavy z jihu Čech ... anotace. anotace; Kniha mapuje lidové zvyky, slavnosti a zábavy v národopisné oblasti Doudlebska během kalendářního roku. ... Čtenář se tak čtivou formou seznámí s mnoha zapomenutými zvyky, ale také nahlédne do myšlení a života našich předků ... Výroční zvyky, slavnosti a zábavy z jihu Čech autora Jana Šimánka Během v ... Doudlebsko od jara do zimy vyrocni zvyky slavnosti a ... ... ... Výroční zvyky, slavnosti a zábavy z jihu Čech autora Jana Šimánka Během večera proběhne beseda i autogramiáda autora. Knihu můžete zakoupit na místě za výhodných podmínek. Doudlebsko od jara do zimy - Výroční zvyky, slavnosti a zábavy z jihu Čech ... Doudlebsko od jara do zimy - Výroční zvyky, slavnosti a zábavy z jihu Čech ŠIMÁNEK JAN. Není skladem. ... Kniha mapuje lidové zvyky, slavnosti a zábavy v národopisné oblasti Doudlebska během kalendářního roku. Autor při jejím psaní vycházel ... Doudlebsko od jara do zimy - Výroční zvyky, slavnosti a zábavy jihu Čech - Jan Šimánek . Kniha mapuje lidové zvyky, slavnosti a zábavy v národopisné oblasti Doudlebska během kalendářního roku. DOUDLEBSKO OD JARA DO ZIMY. Výroční zvyky, slavnosti a zábavy z jihu Čech. ISBN 978-80-88030-41-6. Autor - Šimánek Jan. Počet stran - ...

INFORMACE

AUTOR
Jan Šimánek
DIMENZE
8,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Doudlebsko od jara do zimy: Výroční zvyky, slavnosti a zábavy jihu Čech.pdf

POPIS

Kniha mapuje lidové zvyky, slavnosti a zábavy v národopisné oblasti Doudlebska během kalendářního roku. Autor při jejím psaní vycházel především ze svého bohatého archivu nahrávek vyprávění pamětníků, odborné literatury, kronik a memoárů včetně těch, jež jsou uchovávány v soukromém vlastnictví. Pohled na lidovou kulturu v minulosti je doplněn poutavými reportážemi o průběhu výročních slavností v době současné a doprovází jej i bohatá obrazová příloha. Čtenář se tak čtivou formou seznámí s mnoha zapomenutými zvyky, ale také nahlédne do myšlení a života našich předků v jednom z překrásných koutů jižních Čech.

Chcete si přečíst knihu?Doudlebsko od jara do zimy: Výroční zvyky, slavnosti a zábavy jihu Čech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Šimánek. Číst Doudlebsko od jara do zimy: Výroční zvyky, slavnosti a zábavy jihu Čech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY