Kaktusy: otrněná krása

Kaktusy: otrněná krása - Libor Kunte | Dcparkrx.org

...ři pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí ... Kaktusy - otrněná krása - Libor Kunte - za 19,85 ... ... . Kaktusy - otrněná krása. Kniha, která shrnuje poznatky a letité zkušenosti autora s pěstováním kaktusů, načerpané nejen při jejich studiu, ale při pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí. Kniha je ... Kaktusy - otrněná krása Libor Kunte | Profi Press (november, 2019) Nádherná kniha, která shrnuje poznatky a letité zkušenosti autora s pěstováním kaktusů, načerpané nejen při jejich studiu, ale při pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí. Libor Kunte: KAKTUSY otrněná krása. Vydavatelství Profi Press s. r. o. vyda ... Kniha Kaktusy - Otrněná krása - Libor Kunte | Dobré Knihy.cz ... . Libor Kunte: KAKTUSY otrněná krása. Vydavatelství Profi Press s. r. o. vydalo ve druhé polovině letošního roku knihu českého autora Ing. Libora Kunteho, Ph.D., která je určena pro širokou kaktusářskou veřejnost. Kaktusy - Otrněná krása; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ... Zde se nacházíte: Heureka.cz » Vyhledávání Krása. Nalezené kategorie (20) Pouzdra na mobilní telefony, Obrazy, Tapety, Návnady a nástrahy, Knihy, E-book elektronické knihy, Samolepky na ze ......

INFORMACE

AUTOR
Libor Kunte
DIMENZE
7,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Kaktusy: otrněná krása.pdf

POPIS

Kniha, která shrnuje poznatky a letité zkušenosti autora s pěstováním kaktusů, načerpané nejen při jejich studiu, ale při pozorování těchto vyjímečných rostlin v jejich přirozeném prostředí. Kniha je rozdělena do několika kapitol např. Kaktusy v přírodě, Pěstování kaktusů, Rozmnožování, Choroby a škůdci. Nedílnou součástí je množství fotografií z cest a galerie, včetně popisu podčeledí Pereskoideae, Opuntioideae, Cactpoideae.

Chcete si přečíst knihu?Kaktusy: otrněná krása ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Kunte. Číst Kaktusy: otrněná krása Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY