Kdo ví, kde budu zítra

Kdo ví, kde budu zítra - Tomáš Etzler, | Dcparkrx.org

...oručuje. 2 uživatelské recenze. Kdo ví, kde budu zítra Všechny informace o produktu Kniha Kdo ví, kde budu zítra - Tomáš Etzler, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kdo ví, kde budu zítra - Tomáš Etzler ... Etzler, Tomáš; Šídlo, Jindřich: Kdo ví, kde budu zítra ... ... . Několik životů a dvě vášně vlivného českého novináře Tomáš Etzler, Jindřich Šídlo: Kdo ví, kde budu zítra.Vyšehrad 2019, 184 s. Český novinář Tomáš Etzler (nar. 1963) je dnes jedním z nejzkušenějších českých novinářů: pracoval v nejméně šedesáti zemích na pěti kontinentech, nejprve pro CNN, později pro Českou televizi. Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídl ... Kdo ví, kde budu zítra | Albatrosmedia.sk ... . 1963) je dnes jedním z nejzkušenějších českých novinářů: pracoval v nejméně šedesáti zemích na pěti kontinentech, nejprve pro CNN, později pro Českou televizi. Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké CNN a bývalým reportérem České televize v Číně, a povídají si o novinařině? Kdo ví, kde budu zítra Tomáš Etzler, Jindřich Šídlo. Běžná cena: 299 Kč ... Tito pánové se ve středu 13. listopadu 2019 v 19 hodin setkali v sále Knihovny Václava Havla, aby společně s redaktorkou nakladatelství Vyšehrad Adélou Tošovskou uvedli knihu Kdo ví, kde budu zítra. Publikaci založenou na rozhovoru, který spolu vedli Jindřich Šídlo a Tomáš Etzler, vydalo nakladatelství Vyšehrad v roce 2019. Kdo ví, kde budu zítra . Co znamená být novinářem v 21. století Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké CNN a bývalým reportérem České televize v Číně, a povídají si o novinařině? Nejširší výběr e-knih je připraven. Za pár minut můžete číst Kdo ví, kde budu zítra od Tomáš Etzler,Jindřich Šídlo. Nakupujte u vašeho knihkupce s tradicí. Elektronická kniha: Kdo ví, kde budu zítra Autor: Tomáš Etzler ; Jindřich Šídlo - Tomáš Etzler (* 1963) je český novinář, který v letech 2007 až 2014 působil jako stálý zpravodaj České televize v Číně. Tomáš Etzler a Jindřich Šídlo o knize Kdo ví, kde budu zítra. Public · Hosted by Rock Café Prague and Tomas Etzler. Invite. clock. Thursday, June 25, 2020 at 8:30 PM - 11:00 PM UTC+02. pin. Rock Café Prague. Národní třída 20, Praha 1, 110 00 Prague, Czech Republic. Show Map. Hide Map. Bar +420 775 207 205. [email protected] V knize Kdo ví, kde budu zítra si přední čeští novináři Tomas Etzler a Jindřich Šídlo povídají o řadě témat - o dezinformacích, poctivé novinařině, Číně nebo americké politice. I o těchto závažných tématech mluví s humorem a nadhledem. V úterý 25. 6. budou v diskuzi pokračovat živě v Rock Café a společně s nimi se do debaty můžou zapojit i ... 0 hodnocení Kdo ví, kde budu zítra 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké...

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Etzler,
DIMENZE
5,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo ví, kde budu zítra.pdf

POPIS

Tomáš Etzler (* 1963) je český novinář, který v letech 2007 až 2014 působil jako stálý zpravodaj České televize v Číně. V roce 1999 začal pracovat pro CNN jako editor zpráv a poté působil pět let jako válečný zpravodaj CNN na Haiti, v Iráku a v Afghánistánu. Za svou práci obdržel řadu ocenění včetně Ceny Emmy, kterou získal jako první Čech v roce 2008. Během svého působení v Číně připravil a prezentoval přes pět set reportáží a živých vstupů.  Jindřich Šídlo (* 1972) je český novinář a politický komentátor. Dlouhodobě působil v týdeníku Respekt a v deníku MF DNES, dále řídil domácí zpravodajství v Hospodářských novinách a v České televizi. Od roku 2016 působí v redakci videozpravodajství portálu Seznam Zprávy, kde uvádí satirický pořad Šťastné pondělí. V roce 2007 získal Cenu Ferdinanda Peroutky, v roce 2013 pak Novinářskou cenu za nejlepší komentář. Za svůj internetový pořad obdržel v roce 2018 ocenění Křišťálová lupa. 

Chcete si přečíst knihu?Kdo ví, kde budu zítra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Etzler,. Číst Kdo ví, kde budu zítra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY