Migrace: Stěhování lidstva od pravěku po součastnost

Migrace: Stěhování lidstva od pravěku po součastnost - Robin Cohen | Dcparkrx.org

...stu? Je možné migraci zastavit? - pěšky od pravěku na Měsíc 28 ... Migrace ... . 11. 2007-30. 6. 2008, výstavní sály v 1. poschodí Výstava je věnována nejen lidské noze jako nástroji a objektu, ale obrazně také stopám lidstva od pravěku až po současnost. Od pravěkých pozůstatků přes migrace a stěhování národů, objevování nových kontinentů, vojenské ... LIT - Literatura - Vývoj české poezie po r.1945 po součastnost LIT - Literatura - Vývoj české prózy od r.1 ... Migrace - Stěhování lidstva od pravěku po současnost ... .1945 po součastnost LIT - Literatura - Vývoj české prózy od r.1945 - 80.léta 20.století PSY - Psychologie - Vyvojova psychologie Velké migrace lidí nejsou však ničím novým, provázejí lidské dějiny od počátku, stejně jako jsou přirozenou součástí historie rostlinných a živočišných druhů. Stěhování etnik probíhalo v pravěku, starověku, středověku i novověku a děje se i v dnešní době. Migrace: Stěhování lidstva od pravěku po současnost. Kniha - autor Robin Cohen, 224 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá -26% 488,-359,-bez DPH 326,-Koupit. Skladem > 10 ks. Můžete mít zítra. Objednací kód: FKP0304523-25%. Zachraň raptora. Velké migrace obyvatel provázejí lidstvo od vzniku druhu homo sapiens sapiens...

INFORMACE

AUTOR
Robin Cohen
DIMENZE
4,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Migrace: Stěhování lidstva od pravěku po součastnost.pdf

POPIS

Migrace je stará jako hory, tak proč je nyní tak politicky citlivá ? Proč migranti odcházejí? Kam jdou, kolik jich je a z jakých důvodů se vydali na cestu? Je možné migraci zastavit? Kniha emeritního profesora Oxfordské univerzity pokrývá dlouhé rozpětí historie a zasazuje do kontextu jednu z nejdůležitějších otázek naší doby. Text je doplněn řadou živých map, fotografií a zajímavou grafikou.

Chcete si přečíst knihu?Migrace: Stěhování lidstva od pravěku po součastnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robin Cohen. Číst Migrace: Stěhování lidstva od pravěku po součastnost Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY