Život skoro bez odpadu: Jak jej žijí holky z Czech Zero Waste

Život skoro bez odpadu: Jak jej žijí holky z Czech Zero Waste - Michaela Gajdošová, | Dcparkrx.org

...Škrdlíková Helena, Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; Populárně naučná › Životní prostředí, příroda; ISBN: 978-80-264-2799-5 ... Život skoro bez odpadu - Jana Karasová, Helena Škrdlíková ... ... . EAN: 9788026427995. Objednací ... Pedagogická knihovna J. A. Komenského Jeruzalémská 12, 110 00 Praha 1 tel. půjčovna: 221 966 411 tel. studovna: 221 966 415 O životě bez odpadu s blogerkami z Czech Zero Waste Je vůbec možné žít bez odpadu? Ano je! Tedy skoro. Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lid ... Život skoro bez odpadu | KNIHCENTRUM.cz ... . Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidi v našem okolí. Život skoro bez odpadu Jak jej žijí holky z Czech Zero Waste Karasová Jana, Škrdlíková Helena, Gajdošová Michaela. Je vůbec možné žít bez odpadu? Ano je! Tedy skoro. Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidi v našem okolí. Detailní popis produktu Jak jej žijí holky z Czech Zero Waste. Je vůbec možné žít bez odpadu? Ano je! Tedy skoro. Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidi v našem okolí. Poradí vám, jak s životem bez odpadu začít, jak v praxi ... E-kniha Život skoro bez odpadu od Michaela Gajdošová. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Jak jej žijí holky z Czech Zero Waste. GAJDOŠOVÁ Michaela, KARASOVÁ Jana, ŠKRDLÍKOVÁ Helena. Info: CPress, 2019 (1.) - brož., 352 str. EAN: 9788026427995 Být zero waste je sice život v souladu s přírodou a životním prostředím, neznamená to však, že budeme rezignovat na zvyky moderní společnosti, které nám přináší pocit pohodlí a hygieny. Je však ale potřeba přiznat, že tělo bez chloupku je více společensk...

INFORMACE

AUTOR
Michaela Gajdošová,
DIMENZE
11,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Život skoro bez odpadu: Jak jej žijí holky z Czech Zero Waste.pdf

POPIS

Je vůbec možné žít bez odpadu? Ano je! Tedy skoro. Jak na to vám představí trojice autorek, které založily známý blog Czech Zero Waste o životním stylu, který snižuje negativní dopad nejen na životní prostředí, ale i na lidi v našem okolí. Poradí vám, jak s životem bez odpadu začít, jak v praxi řešit některá bezodpadová rozhodnutí, jak přistupovat k běžným činnostem po vzoru zero waste – od úklidu, vaření, oblékání, až po cestování a život s dětmi.

Chcete si přečíst knihu?Život skoro bez odpadu: Jak jej žijí holky z Czech Zero Waste ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Gajdošová,. Číst Život skoro bez odpadu: Jak jej žijí holky z Czech Zero Waste Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY