Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích

Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích - Karel Černý, | Dcparkrx.org

...Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích ... Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých ... ... . V roce 2019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové. Celobarevná publikace „Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích", plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svitavy přes Moravský kras do ... Všechny informace o produktu Kniha Železnič ... Železniční trať Brno-Česká Třebová na starých pohlednicích ... ... Všechny informace o produktu Kniha Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích - Černý Karel, Navrátil Martin, Jeschke Roman, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích - Černý Karel, Navrátil Martin, Jeschke Roman. Koupit Koupit eknihu. V roce 2019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové. Celobarevná publikace „Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích", plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svit avy ... Železniční trať Brno - Česká Třebová na starých pohlednicích - Černý Karel, Navrátil Martin, Jeschke Roman . V roce 2019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové....

INFORMACE

AUTOR
Karel Černý,
DIMENZE
12,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích.pdf

POPIS

V roce 2019 si připomínáme 170. výročí spojovací dráhy z Brna do České Třebové. Celobarevná publikace „Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích“, plná historických pohlednic, fotografií a plánků drážních staveb je věnovaná této významné dráze vinoucí se z jihomoravské metropole proti toku řeky Svitavy přes Moravský kras do České Třebové. Kolektiv autorů chce prostřednictvím této (již jedenácté) publikace z řady „Železniční tratě na starých pohlednicích“ připomenout nejen nostalgii rakousko-uherské a československé prvorepublikové železnice, ale také vzpomenout na mistrovství projektantů, techniků a dělníků, kteří v polovině 19. století tuto trať s jedenácti tunely vybudovali a uvedli do provozu.

Chcete si přečíst knihu?Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Černý,. Číst Železniční trať Brno – Česká Třebová na starých pohlednicích Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY