Tlustoprdka, no a co?

Tlustoprdka, no a co? - Renáta Názlerová | Dcparkrx.org

...čekáte hlavně zábavu a odlehčení a nakonec zjistíte, že vám dala mnohem víc? A že je TLUSTOPRDKA, NO A CO? Energie, která z ní čiší, uvádí ostatní v úžas a pro jednu dospívající dívku se stane velkým vzorem ... Tlustoprdka, no a co? ... . Anabele Wobel táhne na šedesát let a mohla by už sedět doma, koukat z okna a vzpomínat na své mládí. Ale Anabela má úplně jiný styl života. Tlustoprdka, no a co? je knihou, kde se děje docela dost zvratů. Na to, že na první pohled může příběh vypadat jako klasická romantika, nenechte se zmást. Stane se tam pár věcí, které vám asi neudělají příliš dobře, v jednu chvíli jsem dokonce nadávala, že tohle teda ne. ... Tlustoprdka, no a co? | Chrudimka.cz ... . Na to, že na první pohled může příběh vypadat jako klasická romantika, nenechte se zmást. Stane se tam pár věcí, které vám asi neudělají příliš dobře, v jednu chvíli jsem dokonce nadávala, že tohle teda ne. Kniha Tlustoprdka, no a co? mi už nějakou dobu ležela na poličce „k přečte...

INFORMACE

AUTOR
Renáta Názlerová
DIMENZE
7,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Tlustoprdka, no a co?.pdf

POPIS

Každá žena touží po lásce... Ale také po obdivu a uznání. A všechny ženy si lásku, obdiv a uznání zaslouží. Bez ohledu na věk nebo hmotnost. Své o tom vědí hlavní hrdinky příběhu o hledání cesty k mužům a jejich srdcím. Jedna je ještě velmi mladá a druhá zase ve věku, kdy už mnozí na lásku ani nevěří. Navzdory mnoha rozdílům se spolu sblíží a obě najdou to, co hledají. Pravdu o sobě a o životě kolem sebe. Na vlastním příběhu dokazují, že krása nemá přesné parametry. Protože krása je v očích a srdci toho, kdo se dívá.

Chcete si přečíst knihu?Tlustoprdka, no a co? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Renáta Názlerová. Číst Tlustoprdka, no a co? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY