Cesta do Babylonu

Cesta do Babylonu - Josiah Bancroft | Dcparkrx.org

...ou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu ... Cesta do Babylonu - Josiah Bancroft | Knihy Dobrovský ... . Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018. ... Cesta do Babylonu si navzdory minimální reklamě získala u čtenářů mimořádnou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018. Cesta do Babylonu. Románový debut amerického autora fantastické literatur ... Josiah Bancroft - Cesta do Babylonu - Schefikův Blog ... . Cesta do Babylonu. Románový debut amerického autora fantastické literatury Josiaha Bancrofta s názvem Cesta do Babylonu zavede čtenáře k prastaré babylonské věži, kam přijíždí hlavní hrdina Thomas Senlin se svou ženou. Doufají, že zde prožijí nezapomenutelné líbánky. Žena se mu ovšem v cizím městě ztratí, což ho ... Cesta do Babylonu si navzdory minimální reklamě získala u čtenářů mimořádnou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018. Cesta do Babylonu je o přerodu z průměrného člověka v hrdinu, o neúnavném hledání, byť na první pohled beznadějném. Je to příběh plný absurdity a autorské fantazie, kde bývalý knihomol a nyní pirát a dobrodruh neřekl poslední slovo, protože ke konci poutě, až na vrchol Babylonské věže, mu zbývají dobré tři knihy. Cesta do Babylonu si navzdory minimální reklamě získala u čtenářů mimořádnou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018. 50+ videos Play all Mix - N3O Akustika - Cesta z Babylonu YouTube Svetlá Hodinka -Zuzana Mikulcova - 19.5.2016 - Duration: 1:14:24. SvetlaHodinkaTV 3,414 views Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné...

INFORMACE

AUTOR
Josiah Bancroft
DIMENZE
3,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta do Babylonu.pdf

POPIS

Pokud chce Thomas Senlin zachránit svou ženu, musí se z tichého knihomola proměnit v muže činu. Vznešená a prastará babylonská věž je nejúžasnější div světa, sestávající z nesčetných prstencových říší naskládaných na sebe jako vrstvy svatebního dortu. Je světem géniů a tyranů, vzducholodí a parních strojů, neobyčejných zvířat i záhadných vynálezů. A je to také letovisko, kde chce strávit líbánky ředitel malé venkovské školy Thomas Senlin se svou ženou Maryou. Krátce po příjezdu však Thomas manželku ve víru turistů, starousedlíků a podvodníků ztratí. Ve snaze ji najít se vydává na hrdinskou pouť, během které musí překonat řadu nástrah — zradu, pokus o vraždu i namířené hlavně létající pevnosti. První díl knižní série o Thomasi Senlinovi vydal Josiah Bancroft vlastním nákladem. Cesta do Babylonu si navzdory minimální reklamě získala u čtenářů mimořádnou oblibu, a tak v roce 2018 vyšla znovu, tentokrát již v řádném nákladu. Vřelé přijetí si vysloužila i od kritiků a deník The Washington Post ji zařadil mezi pět nejlepších fantasy knih roku 2018.

Chcete si přečíst knihu?Cesta do Babylonu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josiah Bancroft. Číst Cesta do Babylonu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY