Mami, típni to!: Já se z toho picnu

Mami, típni to!: Já se z toho picnu - Michaela Krýslová | Dcparkrx.org

...rýslová, Michaela ; Když Pepina zjistí, že kouření může miminku ublížit a že její maminka přesto kouří, dělá jí to starosti a snaží se mamince kouření vymluvit ... Recenze: Já se z toho picnu - Kukatko.cz ... . Když se jí to nepodaří, domluví ... Pořiďte si knižní sérii Já se z toho picnu na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kniha je prvním titulem série o trampotách Pepiny Karáskové „Já se z toho picnu." Formát 150 x 180, vazba V8a, rozsah 80 stran, barevný tisk. Pro děti od sedmi let. MC 179 Kč. EAN: 9788090718760 Já se z toho picnu 1. KRÝSLOVÁ Michaela. Info: Cattacan, 20 ... Recenze: Já se z toho picnu - Kukatko.cz ... ." Formát 150 x 180, vazba V8a, rozsah 80 stran, barevný tisk. Pro děti od sedmi let. MC 179 Kč. EAN: 9788090718760 Já se z toho picnu 1. KRÝSLOVÁ Michaela. Info: Cattacan, 2019 (1.) - váz., 80 str. Ilustr. J. Chroustová EAN: 9788090718760 Kniha je prvním titulem série o trampotách Pepiny Karáskové „Já se z toho picnu." Zboží ze stejné kategorie - Mami, típni to! Já se z toho picnu. Kája + Oliva vychovávají chůvu. Poplach! Oliva právě zjistila, že jí rodiče nechávají na celé odpoledne v péči Hany, ... Produkty v edici Já se z toho picnu. Sledovat edici. Řazení: Zobrazovat: vše; dostupné tituly; skladem; předprodej; Jazyk: Cena do: Zobrazit Zobrazit. Zobrazuji položky: 1 až 3 z 3. Mami, típni to! ... Mami, típni to! Michaela Krýslová ... Mami, típni to! Celobarevná knížka Michaly Krýslové s ilustracemi Jany Chroustové která vyšla 16.4.2019. Knížka pro děti od 7 let z nakladatelství Cattacan je prvním dílem série Já se z toho picnu. Ke koupi v e-shopech knihkupců. Kniha je prvním titulem série o trampotách Pepiny Karáskové Já se z toho picnu. Mami, típni to! Já se z toho picnu Autorka: Michaela Krýslová Ilustrovala: Jana Chroustová. Počet stran: 80 Vazba: pevná Formát: 150×180 mm ISBN: 978-80-907187-6- Doporučená cena: 179 Kč. Knihu Mami, típni to! vydalo nakladatelství Cattacan ... Pokud přemýšlíte čím, dětem proložit aktuální domácí samostudium, klidně sáhněte po některém z titulů z edice Já se z toho picn...

INFORMACE

AUTOR
Michaela Krýslová
DIMENZE
3,50 MB
NÁZEV SOUBORU
Mami, típni to!: Já se z toho picnu.pdf

POPIS

Už je to tutovka! Pepina se ve svých osmi letech konečně dočká sourozence. Na takovou událost se musí připravit, a tak si pročítá knížku o tom, jak děti přicházejí na svět. Když zjistí, že maminka by neměla kouřit, aby miminku neublížila, poněkud se vyděsí. Cože??? A máma si klidně kouří, jako by se nechumelilo! Hned běží maminku poučit, jenže ta ji nebere vážně. Sice se tváří rozpačitě, ale cigaret se vzdát nehodlá. Ještě že Pepina má pár skvělých kamarádů, kteří přijdou s naprosto senzačním nápadem... S textem svou barevností, pestrostí a mírně karikaturním pojetím souzní četné ilustrace Jany Chroustové. První titul nové série „Já se z toho picnu“, jejíž svérázná hrdinka Pepina Karásková z 3. B si svým vtipným vyprávěním o trampotách s dospěláky ihned získala srdce dětských čtenářů, vychází již ve druhém vydání.

Chcete si přečíst knihu?Mami, típni to!: Já se z toho picnu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Krýslová. Číst Mami, típni to!: Já se z toho picnu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY