Laskavý průvodce po sociálních dávkách

Laskavý průvodce po sociálních dávkách - Libuše Čeledová, | Dcparkrx.org

...quested this item. Please select Ok if you would like to proceed with this request anyway ... Laskavý průvodce po sociálních dávkách (Libuše Čeledová ... ... . Linked Data. More info about Linked Data \n \n Primary Entity\/h3>\n. Laskavý průvodce po sociálních dávkách. ... Tato neobvyklá kniha Laskavého průvodce vám nabízí způsob, jak mít všechny tyto informace pro vás potřebné, pohromadě. A nejen to, najdete v ní spoustu návodů, nápadů a cest, jak správně postupovat ve všech možných situacích, které vás mohou potkat v souvislosti se ... Laskavý průvodce po sociálních dávkách Libuše Čeledová, Rostislav Čevela. M ... Laskavý průvodce po sociálních dávkách - Libuše Čeledová ... ... ... Laskavý průvodce po sociálních dávkách Libuše Čeledová, Rostislav Čevela. Monografie přibližuje široké veřejnosti co nejjednodušší formou složitý systém dávek sociálního zabezpečení podmíněných nepříznivým zdravotním stavem a posuzování zdravotního stavu lékaři lékařské posudkové služby pro účely přiznání těchto dávek. Laskavý průvodce po sociálních dávkách 9,49 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Monografie přibližuje široké veřejnosti co nejjednodušší formou složitý systém dávek sociálního zabezpečení podmíněných nepříznivým zdravotním stavem a posuzování zdravotního stavu lékaři lékařské posudkové služby pro účely ... Laskavý průvodce po sociálních dávkách 240,-Ihned ke čtení Koupit Monografie přibližuje široké veřejnosti co nejjednodušší formou složitý systém dávek sociálního zabezpečení podmíněných nepříznivým zdravotním stavem a posuzování zdravotního stavu lékaři lékařské posudkové služby pro účely přiznání ... Laskavý průvodce po sociálních dávkách ČELEDOVÁ LIBUŠE, ČEVELA ROSTISLAV. Není skladem. Cena s DPH 306 K ... Laskavý průvodce po sociálních dávkách Autor: Čeledová, Libuše a Čevela, Rostislav Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024644103 ISBN: 978-80-246-4410-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 254 stran, česky Rozměry:...

INFORMACE

AUTOR
Libuše Čeledová,
DIMENZE
11,16 MB
NÁZEV SOUBORU
Laskavý průvodce po sociálních dávkách.pdf

POPIS

Monografie přibližuje široké veřejnosti co nejjednodušší formou složitý systém dávek sociálního zabezpečení podmíněných nepříznivým zdravotním stavem a posuzování zdravotního stavu lékaři lékařské posudkové služby pro účely přiznání těchto dávek.Čtenáři získají nejen aktuální poznatky o posudkové problematice, ale naleznou zde i užitečné praktické rady jak postupovat při žádostech o prodloužení nemocenské, o invalidní důchod, příspěvek na péči, příspěvek na mobilitu, příspěvek na zvláštní pomůcku či průkaz osoby zdravotně postižené. Kniha je bohatě ilustrovaná, kresby svým humorem pomáhají čtenáři orientovat se v textu.Závěry posudkových lékařů mají významný dopad na zdraví a pohodu člověka v bio-psycho-sociálním kontextu posuzované osoby. Kniha by měla přispět k rozhodnutí čtenářů, zda v případě zhoršení zdravotního stavu mají či nemají požádat o některou z dávek ze systému sociálního zabezpečení, a prakticky je celým procesem řízení o dávku provést. Hlavním úkolem publikace je přiblížit běžnému čtenáři komplikovaný úřednický, především posudkově-medicínský jazyk.Přestože je publikace primárně koncipovaná pro širší veřejnost, poskytne potřebné informace studentům lékařských fakult, ale také praktickým lékařům ve specializační přípravě i zkušeným lékařům v praxi. Naleznou v ní spolehlivého rádce pro svoji každodenní praxi, která je těsně svázána také s problematikou činnosti lékařské posudkové služby.

Chcete si přečíst knihu?Laskavý průvodce po sociálních dávkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libuše Čeledová,. Číst Laskavý průvodce po sociálních dávkách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY