Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře

Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře - - | Dcparkrx.org

...ráty, na bájné úkazy a tajuplné obyvatele ... Mindok Černé historky Modré historky od 7,37 € - Heureka.sk ... ... Černé historky: Modré historky. 50 bájemi opředených hádanek z hlubin moře . Modré historky jsou tajuplné a strašidelné detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Modré historky jsou další ze série úspěšných párty her, kdy jeden z hráčů ví pozadí příběhu a ostatní hráči se na něj pokoušejí přijít. Tentokrát je vše prodchnuté vůní oceán ... Černé historky:Modré historky | ALBI eshop ... . Tentokrát je vše prodchnuté vůní oceánů a dálek. 50 bájemi opředených hádanek z hlubin moře. Modré historky jsou tajuplné a strašidelné detektivní příběhy ... Modré historky jsou další ze série úspěšných párty her, kdy jeden z hráčů ví pozadí příběhu a ostatní hráči se na něj pokoušejí přijít. Tentokrát je vše prodchnuté vůní oceánů a dálek. 50 bájemi opředených hádanek z hlubin moře. Modré historky jsou další ze série úspěšných párty her, kdy jeden z hráčů ví pozadí příběhu a ostatní hráči se na něj pokoušejí přijít. Tentokrát je vše prodchnuté vůní oceánů a dálek. 50 bájemi opředených hádanek z hlubin moře. Modré historky jsou tajuplné a strašidelné detektivní příběhy. 50 bájemi opředených hádanek z hlubin moře Modré historky jsou tajuplné a strašidelné detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. S modrými historkami se vydáš na dobrodružnou plavbu po sedmi světových mořích. Nar Inzerát prodám Mindok Černé historky - Modré historky, v okrese Hlavní město Praha, cena 145Kč, od jaroslav18000 na Sbazar.cz. Popis: Z hlubin moře, nové, nerozbalené. 50 bájemi opředených hádanek z hlubin moře. Modré historky jsou tajuplné a strašidelné detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře.pdf

POPIS

S modrými historkami se vydáš na dobrodružnou plavbu po sedmi světových mořích. Narazíš na lovce pokladů a trosečníky, na objevitele a piráty, na bájné úkazy a tajuplné obyvatele moře. Všichni ti dávají hádanky a některé se jeví jako nerozluštitelné... Potop se do tajuplných hlubin moře, nech se unášet svou fantazií a lušti hádanky! Pomocí otázek, nápověd a přemýšlení přijdeš tajemství na kloub. Modré historky jsou zapeklité a tajuplné záhady pro děti i dospělé. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.

Chcete si přečíst knihu?Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Černé Historky: Modré historky 50 bájemi opředených historek z hlubin moře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY