Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele

Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele - Alena Hrachovcová | Dcparkrx.org

...dmiletá holčička s bujnou fantazií. Heureka ... Hobby | Bejbynet.CZ ... .cz vám poradí, jak vybírat Knihy. Máte vybrané filtry: prazdniny 15.3.2020 — OBJEDNÁVKY V DOBĚ VIROVÉ - poštovné od 35 Kč Objednávky v e-shopu vyřizujeme průběžně. S ohledem na preferenci bezkontaktního doručení Českou poštou doporučujeme platbu převodem (raději než dobírkou). Tajuplné případy detektiva Foxe - Dobrodružný sešit s úkoly a komiksy. ... Dětské laskominy z ovoce a zeleniny - Z ... Alena Hrachovcová | knizniklub.cz ... . ... Dětské laskominy z ovoce a zeleniny - Zdravé recepty nejen pro malé kuchaře a kuchařky. Šmikmátorová Pavla. ... Receptíky pro kuchtíky 3 - Hravá kuchařka pro malé cestovatele. Dobrodružný sešit s úkoly a komiksy ... Hry pro malé cestovatele. ... Originální omalovánky od velkých umělců pro malé umělce! S touhle Čmárací knihou, ve které je dovole... 199 Kč 159 Kč Violetta - Kniha módy - Vytvoř si svůj styl! Walt Disney. Je to ale udělané tak, že pro jednu hru stačí plnit úkolů jen 8 a ty ostatní jsou tam pro příště, aby se hra neomrzela. Pro dobrodružný fantasy nádech jsou kartičky rozděleny podle 4 živlů - voda, oheň, země, vzduch. Hra má i další varianty pro hraní na zahradě i v místnosti. Kouzelné prázdniny : dobrodružný sešit pro malé cestovatele / Alena Hrachovcová ; ilustrace: Petra Mertová Dal.odpovědnost (Ilustrátor) Údaje o vydání: 1. vydání Vyd.údaje: V Brně : CPress, 2019 Fyz.popis: 135 stran : ilustrace ; 30 cm ISBN: 978-80-264-2722-3 Kč 269.00 Část názvu: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele Kniha byla napsána před 20 lety autorkou, pro její milovanou dceru Haničku. V roce 2018 vydáno jako pracovní sešit pro malé i velké. Kniha Hanička a skřítek Rozmarýnek©: Všechna práva vyhrazena. *Náš text můžete libovolně šířit mezi svými přáteli. Pouze vás prosíme, Fragment Hurvínek a kouzelné muzeum - Zábavné akt...

INFORMACE

AUTOR
Alena Hrachovcová
DIMENZE
11,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele.pdf

POPIS

Zuzanka je sedmiletá holčička s bujnou fantazií. Nosí kalhoty s velkými kapsami, protože se do nich vejde plno užitečných věcí, které by se jí mohly hodit třeba kdyby… ztroskotala na rozbouřeném moři jako Robinson! Chtěla by totiž procestovat celý svět jako členka vědecké výpravy zkoumající život zvířat. Ty má moc ráda, a proto od své babičky Jáji dostane kouzelnou encyklopedii, díky které pozná různé země, naučí se zvířecí řeči a dokonce začne trochu čarovat!

Chcete si přečíst knihu?Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Hrachovcová. Číst Kouzelné prázdniny: Dobrodružný sešit pro malé cestovatele Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY