Nový lunární kalendář 2020

Nový lunární kalendář 2020 - Vladimír Jakubec | Dcparkrx.org

...rmace o produktu Kalendář Stolní kalendář Nový lunární kalendář 2020 - CZ,SK, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Stolní kalendář Nový lunární kalendář 2020 - CZ,SK ... Lunární kalendář 2020, Kalendář online | Najdise.cz ... . Kupte titul Týdenní magnetický diář Nový lunární diář 2020 v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky titulu, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobný titul z nabídky více než 20 miliónů titulů. Novoluní Nov v Beranu 24.Březen 2020 Lunární kalendář - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty. Lunární kalendář je skvělý průvodce celým rokem den po dni, zejména pro ... Lunární kalendář na každý den do roku 2020 ... . Novoluní Nov v Beranu 24.Březen 2020 Lunární kalendář - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty. Lunární kalendář je skvělý průvodce celým rokem den po dni, zejména pro zahrádkáře. Mít zahradu ale rozhodně není jediný důvod ani podmínka, proč si koupit právě tento kalendář. ... Nový lunární kalendář 2020 ... Nový lunární kalendář 2020 Lunární kalendář je skvělý průvodce celým rokem den po dni, zejména pro zahrádkáře. Mít zahradu ale rozhodně není jediný důvod ani podmínka, proč si koupit právě tento kalendář. Kalendář 2020 Přehledný roční kalendář online na internetu k vytištění na vaší počítačové tiskárně. Barevně jsou rozlišeny pracovní a volné dny, zobrazeny jsou i čísla týdnů. Nový lunární kalendář 2020 - neuveden. Lunární kalendář je skvělý průvodce celým rokem den po dni, zejména pro zahrádkáře. Mít zahradu ale rozhodně... Objednávejte zboží Týdenní magnetický diář Nový lunární diář 2020 v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Nový lunární kalendář 2020. Lunární dny pro ženy + Lunární kalendář 2020 Velmi dobrý výhodný balíček dvou publikací, které vám pomohou žít harmonicky, přirozeně a zdravě! Měsíc má značný vliv na život na Zemi. Proto je rozumné c... Nový lunární kalendář 2020 . Lunární kalendář je skvělý průvodce celým rokem den po dni, zejména pro zahrádkáře. Mít zahradu ale rozhodně není jediný důvod ani podmínka, proč si koupit právě tento kalendář. Stejně velký prostor jako zahradničení se zde totiž věnuje i zdraví, stravování a celkové pohodě....

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Jakubec
DIMENZE
4,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový lunární kalendář 2020.pdf

POPIS

Jediný kalendář na trhu ověřený dlouholetou praxí, vycházející z vlivů skutečných astronomických souhvězdí! Zakládá se na práci německé zahradnice Marie Thunové, která zkoumala vliv kozmických těles na rostlinnou i živočišnou říši. To, „co je právě na obloze“ a co má tudíž opravdu účinný, měřitelný výsledek, vedlo M. Thunovou k jiné metodě výpočtů a sestavování lunárního kalendáře. Jde o to, že souhvězdí na obloze nejsou totožné s astrologickými znameními zvířetníku. Skutečná, astronomická souhvězdí nezabírají na obloze přesně 30°: jsou různě velká – zatímco v astrologii se počítá se stejnými, 30stupňovými souhvězdími. Proto může být Měsíc v jednom znamení třeba i tři dny, ale v následujícím jen jeden den. A právě to tvoří rozdíl mezi naším kalendářem a jinými kalendáři, jež jsou sestavované podle astrologických pravidel. Avšak reálný a účinný vliv na vše živé má POUZE skutečný „přechod“ Luny přes astronomická souhvězdí na obloze, což nejpřesněji zohledňuje právě náš kalendář. Astrologický „tabulkový“ výpočet má odchylku i několik dní vzhledem ke skutečnému přechodu Měsíce skrze jednotlivá znamení! Vliv Luny na výsadbu rostlin, sběr, a dokonce i trvanlivost nebo chuť plodů, na chování hmyzu a zvířat, a v neposlední řadě rovněž na zdraví a psychiku člověka dnes umíme využít při všem, co děláme. Ať už je to oblast zdraví (plánování lékařských zákroků, půsty, diéty, způsob stravování apod.), péče o tělo (kosmetika, vlasy, pleť...), naše celková vitalita, energie a emocionalita (duševní růst, relax, vztahy, výkonnost...), anebo práce v zahradě, polnohospodářská činnost či dokonce péče o domácí zvířata. Lunární kalendář je skvělý průvodce celým rokem den po dni, zejména pro zahrádkáře. Mít zahradu ale rozhodně není jediný důvod ani podmínka, proč si koupit právě tento kalendář. Stejně velký prostor jako zahradničení se zde totiž věnuje i zdraví, stravování a celkové pohodě. Najdete tu vysvětlení, jaké lunární vlivy působí v daný den na psychiku, duši i tělo. Specialitou je doporučení na každý den, jaké bylinkové čaje pít a jaké léčivé rostliny sbírat. Hledí se i na péči o krásu: najdete zde každodenní rady ohledně kosmetiky a podobně, rovněž podle vlivu Měsíce.

Chcete si přečíst knihu?Nový lunární kalendář 2020 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Jakubec. Číst Nový lunární kalendář 2020 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY