Kolem Jakuba

Kolem Jakuba - Michal Vrba | Dcparkrx.org

...í dějinných zlomů a společenských přeměn, k Kolem Jakuba Možnosti milostného románu Projekt Gilgameš Liška v dámu Vytěženej kraj Zobrazit nominace Poezie Noční četba Přibližování dřeva Pomor Zobrazit nominace Kniha pro děti a mládež Každá věc má něco společného se štěstím Anička, mluvící potok a další chovanci ústavu paní Majerové ... Hřbitov - Malenice in Malenice, Jihočeský (South Bohemia ... ... ... Kolem Jakuba od Michal Vrba v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kolem Jakuba Michal Vrba. Koupit za 179 K ... Poklidné místo v lesích, kolem něhož kráčí dějiny. více. Mohlo by se vám líbit. Večery na slamníku. Jakuba v roce 816 chrám, který byl posvěcen 25. července 816 (odtud je stanoven den svátku), přeložil k němu biskup své ... Hřbitov - Malenice in Malenice, Jihočeský (South Bohemia ... ... .CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Kolem Jakuba Michal Vrba. Koupit za 179 K ... Poklidné místo v lesích, kolem něhož kráčí dějiny. více. Mohlo by se vám líbit. Večery na slamníku. Jakuba v roce 816 chrám, který byl posvěcen 25. července 816 (odtud je stanoven den svátku), přeložil k němu biskup své sídlo a zároveň začalo kolem vyrůstat město Santiago de Compostela. Zmatky kolem pohřbu Jakuba Zedníčka (†27): Stihne z Floridy dorazit strýc Pavel? Předchozí Další 11. ledna 2018 06:20. Sdílej: Zpět na Poslední rozloučení s hercem Jakubem Zedníčkem (†27), který přišel o život jen krátce po silvestrovské půlnoci, se koná dnes v 11 hodin v Městském divadle v Brně. ... Pokračovat Co to pro vás znamená? O nic nepřicházíte! Své e-knihy, kredity a seznam přání nyní naleznete na Palmknihy.cz Pro přihlášení použijte svůj e-mail a heslo z eReading.cz Kniha Kolem Jakuba(Michal Vrba) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kategórie Hledáte Kolem Jakuba od Michal Vrba? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR...

INFORMACE

AUTOR
Michal Vrba
DIMENZE
10,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Kolem Jakuba.pdf

POPIS

Pozoruhodná povídková sbírka je svérázným autorským příspěvkem k věčnému literárnímu tématu malého člověka ve víru velkých dějin, příběhy konkrétních jednotlivců na pozadí dějinných zlomů a společenských přeměn, které zásadně zasáhnou do jejich života. Spojujícím prvkem je bod v krajině, rybník Jakub, který se každého z nich dotkne. Jednou je to válka se Švédy a v ní uvízlé děti, podruhé sedlák v malé osadě ohrožený přítomností Rudé armády, jindy dostihne politického prominenta revoluční spravedlnost. Podoba a úmysly hybatelů dějin však nejsou důležité tváří v tvář bezprostřednímu ohrožení holé existence člověka. Jakubský rybník na pomezí východních a středních Čech je největší rybník z dymokurské rybniční soustavy založené v 15. století. Obklopují jej lesy a na jeho březích se nachází jediné sídlo, malá osada Poušť… Poklidné místo v lesích, kolem něhož kráčí dějiny. Vydání knihy podpořila Nadace Český literární fond.

Chcete si přečíst knihu?Kolem Jakuba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Vrba. Číst Kolem Jakuba Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY