Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný!

Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! - Jelena Svitko | Dcparkrx.org

... drobnými anatomickými odchylkami), ale především proto, že ženy své mužské protějšky (manžele a syny) často ovlivňují ohledně zdraví i ... Být mužem - Jelena Svitko | Knihy na Martinus.cz ... ... Zdravý spôsob života; Zdravá výživa; ... Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! Jelena Svitko. ... Aby bol muž životaschopný a úspešný, musí byť zdravý. Túto knihu napísala autorka predovšetkým pre mužov, ale mohla by zaujať aj ženy - nielen preto, že fyziologicky sú muži a ženy pomerne rovnakí ... Být mužem Autor: Jelena Svitko. Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! Dostupnost: 2 pracovní dny i-11% sleva. 228 Kč ... Jej ... Stres, nespavost a deprese - Jelena Svitko - Megaknihy.cz ... ... Být mužem Autor: Jelena Svitko. Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! Dostupnost: 2 pracovní dny i-11% sleva. 228 Kč ... Její symptomatologie může být podobná i jiným onemocněním, ... Dostupnost: 3 pracovní dny i-7% sleva. 119 Kč ... Aby byl muž životaschopný a úspěšný, potřebuje být zdravý. Tuto knihu psala autorka v první řadě pro muže, ovšem mohla by zajímat také ženy - nejen proto, že fyziologicky jsou muži a ženy téměř totožní (byť s drobnými anatomickými odchylkami), ale především proto, že ženy své mužské protějšky (manžele a syny) často ovlivňují ohledně zdraví i ... Online knihkupectví Knihy.ABZ.cz - aktuální nabídka titulů z kategorie: Knikupectví > Katalog předmětový > N > Naturopatie. Tituly od Jelena Svitko na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Eugenika Svitko Jelena: Být ženou . Je snadné být ženou? V boji za rovné možnosti s muži naše současnice dosahují úspěchů. Neexistuje oblast, v níž by dámy nevynikaly. Některé kvůli kariéře obětují rodinné hodnoty včetně mateřství, ale většina aktivistek má muž...

INFORMACE

AUTOR
Jelena Svitko
DIMENZE
6,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný!.pdf

POPIS

Aby byl muž životaschopný a úspěšný, potřebuje být zdravý. Tuto knihu psala autorka v první řadě pro muže, ovšem mohla by zajímat také ženy – nejen proto, že fyziologicky jsou muži a ženy téměř totožní (byť s drobnými anatomickými odchylkami), ale především proto, že ženy své mužské protějšky (manžele a syny) často ovlivňují ohledně zdraví i životního stylu. Jelena Svitko ve svém aktuálním textu shromáždila informace obecného charakteru a rovněž konkrétní doporučení. Vychází přitom z pradávné lidové moudrosti – naturopatie. Vedle spousty rozmanitých receptů, rad a doporučení přináší také stručný teoretický výklad, na jehož základě si uvedené poznatky a informace lépe zapamatujete. V knize najdete rozsáhlá, nesmírně důležitá fakta o mužském „kameni úrazu“ – onemocnění prostaty, a to včetně obrovského množství rad, receptů a návodů. K nim patří třeba i principy stravování pro muže se zdravotními obtížemi v urogenitální oblasti. Dalším významným tématem je pohlavní život: sexuální energii a její roli v lidském organismu je věnovaná celá kapitola. Přidána jsou rovněž zajímavá cvičení na produkci testosteronu. Závěrečná část knihy obsahuje soustavu cvičení pro celkovou léčbu a harmonizaci mužského organismu.

Chcete si přečíst knihu?Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jelena Svitko. Číst Být mužem: Jen zdravý muž může být životaschopný a úspěšný! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY