Už vím více o fyzice

Už vím více o fyzice - Pavla Šmikmátorová | Dcparkrx.org

... o tajemství fyzikálních jevů a chcete se o nich dozvědět více, je tento pracovní sešit určen právě pro vás ... Už vím více o fyzice - Pavla Šmikmátorová - Megaknihy.cz ... . 0 hodnocení Už vím více o fyzice 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Myslíte si, že vám to pálí? Rádi s tužkou v ruce řešíte složité rébusy, záhadné šifry a zapeklité křížovky? Zajímáte-li se navíc o fyziku a chcete se dozvědět více informací z této oblasti ... Vím proč je zpět! Jsme šťastní jako blechy, že se nám podařilo oblíbenou soutěž znovu oživit a už teď ... Už vím více o fyzice - luxor.cz ... ... Vím proč je zpět! Jsme šťastní jako blechy, že se nám podařilo oblíbenou soutěž znovu oživit a už teď se těšíme na všechna ta úžasná videa s pokusy. Než spustíme naostro 6. ročník soutěže (plánujeme v září 2020), ještě to chvíli potrvá. Vynucenou domácí výuku si ale můžete zpestřit už teď! Už vím více o fyzice od Pavla Š[email protected]@ v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Už vím více o fyzice . Už vím více o fyzice EAN: 9788026614548. Pavla Šmikmátorová . Obrázkové křížovky, rébusy a osmisměrky. Značka: Edika. Kniha 7,57 € Objednávku (na dobierku) prijatú v pracovný deň do 13:30 expedujeme ihneď, najneskôr na druhý deň. ... Už vím více o fyzice Zajímáte-li se o tajemství fyzikálních jevů a chcete se o nich dozvědět více, je tento pracovní sešit určen právě pro vás. Každá z 5 kapitol obsahuje 6 kreslených fyzikálních zajímavostí, které spojuje společné téma - fyzici, pojmy, obory, fyzika kolem nás a domácí fyzikální pokusy. Už vím více o fyzice ... Zajímáte-li se o tajemství fyzikálních jevů a chcete se o nich dozvědět více, je tento pracovní sešit určen právě pro vás. Každá z 5 kapitol obsahuje 6 kreslených fyzikálních zajímavostí, které spojuje společné téma - fyzici, pojmy, obory, fyzika kolem nás a domácí fyzikální pokusy. Kniha: Už vím více o fyzice - Pavla Šmikmátorová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. O čem je kniha Už vím více o fyzice? Zajímáte-li se o tajemství...

INFORMACE

AUTOR
Pavla Šmikmátorová
DIMENZE
8,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Už vím více o fyzice.pdf

POPIS

Zajímáte-li se o tajemství fyzikálních jevů a chcete se o nich dozvědět více, je tento pracovní sešit určen právě pro vás. Každá z 5 kapitol obsahuje 6 kreslených fyzikálních zajímavostí, které spojuje společné téma – fyzici, pojmy, obory, fyzika kolem nás a domácí fyzikální pokusy. Abyste to však neměli jednoduché, k odhalení jednotlivých záhad je třeba správně rozlousknout 2 až 3 rafinované rébusy.

Chcete si přečíst knihu?Už vím více o fyzice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavla Šmikmátorová. Číst Už vím více o fyzice Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY