Poslední aristokratka

Poslední aristokratka - - | Dcparkrx.org

.... Poslední aristokratka (2019) CZ dab. - online Pridané: 01/03/2020 - 19:28 | Prezreté: 1450 krát | Pridal: leontes000 Pri probléme s prehrávaním filmu pozrite >> ako spustiť film? Poslední aristokratka je pouze jeho další křečovitý pokus o legraci, víc nic ... Poslední aristokratka by Evžen Boček - Goodreads ... . Výborná kniha přišla cestou na plátno o největší trumf, tedy o vypravěčku Marii a spoustu toho krásného slovního humoru, děj mnohdy vůbec nedává smysl a jindy dobří herci tu hrají prostě příšerně, protože se to po nich takhle zřejmě ... Directed by Jirí Vejdelek. With Hynek Cermák, Tatiana Vilhelmová, Yvona Stolarová, Martin Pechlát. Poslední aristokratka má pár nedostatků (dějové prvky se v zásadě pořád opakují, naproti tomu postavy jsou napsané docela slušně), ale jako nenáročn ... Poslední aristokratka (2019) | ČSFD.cz ... ... Directed by Jirí Vejdelek. With Hynek Cermák, Tatiana Vilhelmová, Yvona Stolarová, Martin Pechlát. Poslední aristokratka má pár nedostatků (dějové prvky se v zásadě pořád opakují, naproti tomu postavy jsou napsané docela slušně), ale jako nenáročná oddechovka celkem funguje. Jen mě zklamalo, že vlastně nemá žádný konec - druhý díl jsem si plánovala koupit tak jako tak, aspoň malá pointa by neurazila. FILM: Poslední aristokratka (CZ, komedie) 2019 - online Radek...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
11,95 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední aristokratka.pdf

POPIS

Rodilý Newyorčan Frank (Hynek Čermák) získá díky svým šlechtickým předkům dávné rodové sídlo – zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií (Yvona Stolařová) a temperamentní ženou Vivien (Tatiana Vilhelmová) na velký návrat do Čech. Čerství aristokraté jsou neznalí místních poměrů a nepolíbení českou realitou. Rodina Kostkových tak stojí před těžkou volbou, zda generacemi vybudované sídlo prodat a vrátit se do Ameriky, nebo se pokusit zámek Kostka zachránit. Komedie Jiřího Vejdělka vznikla podle stejnojmenné úspěšné knihy.

Chcete si přečíst knihu?Poslední aristokratka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Poslední aristokratka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY