Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola

Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola - Lucie Hlavinková | Dcparkrx.org

... Lucie Hlavinková. Spolužačky Báru, Míšu a Elu, která se do města zrovna přistěhovala, dá jednoho dne dohromady Fabiola, kočka jejich osamělé sousedky, paní Ládvíkové ... Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola - Lucie Hlavinková ... ... . Bára, Míša, Ela a kouzelná kočka Fabiola - to je Sesterstvo! První díl nové série od autorky bestselleru Projekt pes. Spolužačky Báru, Míšu a Elu, která se do města zrovna přistěhovala, dá jednoho dne dohromady Fabiola, kočka jejich osamělé sousedky, paní Ládvíkové. Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola. Celkové hodnocení ... Koupit. Anotace. Spolužačky Báru, Míšu a Elu, která se do města zrovna přistěhovala, dá jednoho dne dohromady ... Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola - Lucie Hlavinková ... ... . Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola. Celkové hodnocení ... Koupit. Anotace. Spolužačky Báru, Míšu a Elu, která se do města zrovna přistěhovala, dá jednoho dne dohromady Fabiola, kočka jejich osamělé sousedky, paní Ládvíkové. A to z jednoho prostého důvodu: chce, aby jí holky pomohly vyřešit dávnou záhadu, která ... 217 Kč Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola - Hlavinková Lucie. Spolužačky Báru, Míšu a Elu, která se do města zrovna přistěhovala, dá jednoho dne dohromady Fabiola, kočka jejich osamělé sousedky, paní Ládvíkové. A to z jednoho prostého důvodu: chce, aby jí holky pomohly vyřešit dávnou záhadu, která paní Ládvíkovou už dlouho trápí. Úvod > Nové knihy > Beletrie pro děti a mládež > Dívčí romány a povídky > 9 až 12 let > Lucie Hlavinková - Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola Nové knihy. Objednávejte knihu Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Kniha 'Spolužačky Báru, Míšu a Elu, která se do města zrovna přistěhovala, dá jednoho dne dohromady Fabiola, kočka jejich osamělé sousedky, paní Ládvíkové. A to z jednoho prostého důvodu: chce, aby jí holky pomohly vyřešit dávnou záhadu, která paní Ládvíkovou už dlouho trápí.' E-kniha Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola od Lucie Hlavinková. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup. Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola HLAVINKOVÁ LUCIE. ... 9788000055992. Spolužačky Báru, Míšu a Elu, která se do města zrovna přistěhovala, dá jednoho dne dohromady Fabiola, kočka jejich osamělé sousedky, paní Ládvíkové. A to z jednoho prostého důvodu: chce, aby jí holky pomohly vyřešit dávnou záhadu, která paní ......

INFORMACE

AUTOR
Lucie Hlavinková
DIMENZE
6,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola.pdf

POPIS

Spolužačky Báru, Míšu a Elu, která se do města zrovna přistěhovala, dá jednoho dne dohromady Fabiola, kočka jejich osamělé sousedky, paní Ládvíkové. A to z jednoho prostého důvodu: chce, aby jí holky pomohly vyřešit dávnou záhadu, která paní Ládvíkovou už dlouho trápí. Při společném pátrání se toho dozví hodně nejen o naší nedávné minulosti, ale hlavně o sobě samých. Zjistí, kolik se v nich skrývá důvtipu a odvahy… První díl nové trilogie od autorky Projektu Pes.

Chcete si přečíst knihu?Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucie Hlavinková. Číst Sesterstvo a kouzelná kočka Fabiola Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY