Náš současník Purkyně

Náš současník Purkyně - Jaroslav Hořejší | Dcparkrx.org

...pectví Mladé fronty, které nabízí kvalitní knihy online za atraktivní ceny ... Náš současník Purkyně - Knihy.cz ... . Zastavte se. Už 28 let můžete nakouknout do naší prodejny v Benešově na náměstí. Otevřeno Po - Pá 8:30 - 17:30, So 8:30 - 12:00 Náš současník Purkyně - Životaběh s dvaceti zastaveními (Hořejší Jaroslav)-20 %. Skladem. Tato publikace vychází z obsáhlé monografie „Jan Evangelista Purkyně a jeho význam pro současnou i budoucí medicínu", kterou při příležitosti 230. výročí narození J. E. Purkyně vydala v roce 2017 v na... Náš současník ... Náš současník Purkyně - Knihy.cz ... . výročí narození J. E. Purkyně vydala v roce 2017 v na... Náš současník Purkyně - největší Čech? : životaběh s dvaceti zastaveními / Jaroslav Hořejší. — První vydání. — Praha : Mladá fronta, 2019. — 129 stran, 3 nečíslované listy obrazových příloh : ilustrace (převážně barevné), portréty, faksimile ; ISBN 978-80-204-5431-7 ... Knihy se štítkem biografie v online antikvariátu TrhKnih.cz. TrhKnih.cz - antikvariát mezi lidmi. Přidat titul do databáze. Můžete platit pomocí Náš současník Purkyně: Životaběh s dvaceti zastaveními (978-80-204-5431-7) Kniha - autor Jaroslav Hořejší, 36 stran, česky Tato publikace vychází z obsáhlé monografie „Jan Evangelista Purkyně a jeho význam pro současnou i budoucí medicínu", kterou při příležitosti 230. výročí narození J. E. Purkyně vydala v roce 2017 v nakladatelství Mladá fronta Česká ... Náš současník Purkyně - Životaběh s dvaceti zastaveními (Hořejší Jaroslav)-20 %. 190 Kč ......

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Hořejší
DIMENZE
3,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Náš současník Purkyně.pdf

POPIS

Tato publikace vychází z obsáhlé monografie „Jan Evangelista Purkyně a jeho význam pro současnou i budoucí medicínu“, kterou při příležitosti 230. výročí narození J. E. Purkyně vydala v roce 2017 v nakladatelství Mladá fronta Česká lékařská společnost J. E. Purkyně. V této zkrácené podobě je text určen převážně mládeži. Jeho autor Jaroslav Hořejší představuje Purkyňův život a dvacet zastavení u jeho nejvýznamnějších vědeckých aktivit a objevů a vyjadřuje naději, že v Purkyněm školáci, studenti, učni a vlastně veškerá mládež objeví jiný vzor, než jsou nejrůznější zpěváčci, baviči či fotbalisté. Kdyby tento největší český vědec 19. století, a možná i největší český vědec vůbec, učinil své objevy dnes, dostal by za ně několik Nobelových cen. Jeho renesanční osobnost je srovnatelná snad jen s Janem Amosem Komenským.

Chcete si přečíst knihu?Náš současník Purkyně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Hořejší. Číst Náš současník Purkyně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY