Nový český jazyk v kostce pro SŠ

Nový český jazyk v kostce pro SŠ - Anna Novotná, | Dcparkrx.org

...ce pro střední školy. Oblíbená učebnice českého jazyka pro střední školy ve zbrusu novém vydání ... Český jazyk v kostce pro SŠ - Pavel Kantorek,Marie ... ... . Naše cena s DPH: Nový český jazyk v kostce pro SŠ collegium | Fragment, 2019. Skladem u dodavatele - Odesíláme za 4-6 dnů . Jazyk: Čeština. Vazba: Brožovan á. 187 ... Nový český jazyk v kostce pro SŠ kolektiv Fragment , 2019 Kupte knihu Nová cvičení z českého jazyka v kostce pro SŠ (Michaela Mrázová) s 24 % slevou za 172 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabí ... Český jazyk v kostce pro SŠ - Pavel Kantorek,Marie ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Oblíbená doplňková učebnice v přepracovaném a aktualizovaném vydání přináší k procvičení veškeré učivo, probírané v hodinách českého jazyka a slohu na středních školách. K jednotlivým cvičením je navíc vypracován podrobný klíč. Procvičované učivo navazuje na učebnici Český jazyk v kostce pro SŠ....

INFORMACE

AUTOR
Anna Novotná,
DIMENZE
3,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Nový český jazyk v kostce pro SŠ.pdf

POPIS

Oblíbená řada učebnic ve zbrusu novém vydání! Publikace přináší přehled středoškolského českého jazyka “v kostce”, tedy stručně, přehledně a názorně. Je určena studentům, ale nejen jim. Slouží k připomenutí učiva gramatiky a stylistiky českého jazyka i k jeho opakování v rozsahu přípravy ke státní maturitní zkoušce. Publikace obsahuje: • Teorii jednotlivých jazykovědných disciplín • Typické příklady a ukázky z jazykové praxe • Upozornění na nejčastější gramatické i stylistické chyby a doporučení, jak se jim vyhnout • Praktické rady a tipy k písemné i ústní části maturitní zkoušky Autorka při přípravě publikace využila své zkušenosti s výukou českého jazyka na základní škole a gymnáziu i zkušenosti jazykové redaktorky v internetovém zpravodajství veřejnoprávního média.

Chcete si přečíst knihu?Nový český jazyk v kostce pro SŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Novotná,. Číst Nový český jazyk v kostce pro SŠ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY