Jsou někde nad horami ještě jedny hory

Jsou někde nad horami ještě jedny hory - Jirka Chrastina, | Dcparkrx.org

...dny hory / Jirka Chrastina. Stručná anotace: Výbor z poezie příležitostného básníka Jirky Chrastiny obsahuje verše, které vynikají snahou o přirozené vyjádření autorových osobních dojmů a pocitů ... Studio Vémola - vemola.cz ... .Dalo by se říct, že Jirka Chrastina je básnický laik, jeho záznamy mají občas osvěživě ... Jsou někde nad horami ještě jedny hory. Jirka Chrastina. Chrastina, Jirka, 1974 ... * OBSAH Jsou * 7 V jedné vsi * s Hledám knihu * io sněží * n mravenec * 12 Jeviště se jeví * 13 U Ignáce * 14 Stojí suchý stromek * is Bráška přelétavý * i6 Amor * 17 Jenom akát * is Tak nějak ... Studio Vémola - vemola.cz ... ... * OBSAH Jsou * 7 V jedné vsi * s Hledám knihu * io sněží * n mravenec * 12 Jeviště se jeví * 13 U Ignáce * 14 Stojí suchý stromek * is Bráška přelétavý * i6 Amor * 17 Jenom akát * is Tak nějak * 19 čaroděj * 20 Svěží vánek * 21 Jednoho ... Dalo by se říct, že Jirka Chrastina je básnický laik, jeho záznamy mají občas osvěživě insitní rysy, zároveň je ale třeba říct jedním dechem, že jim nechybí humor, nápady, překvapivé zvraty. Výbor z Chrastinovy letité tvorby, který jako editor připravil Martin Reiner, vykazuje, jeden velice sympatický rys; čte se lehce, aniž v nás zanechává dojem banálnosti ... Jsou někde nad horami ještě jedny hory Jirka Chrastina, Martin Reiner (ed.) 199 Kč . 179 Kč. Nahoru ... Jsou někde nad horami ještě jedny hory - Chrastina Jirka, Reiner Martin - Dalo by se říct, že Jirka Chrastina je básnický laik, jeho záznamy mají občas osvěživě insitní rysy, zároveň je ale třeba říct jedním dechem, že jim nechybí humor, nápady, přek Knihy Jsou někde nad horami ještě jedny hory-- autor: Chrastina Jirka, Reiner Martin Poddůstojníky-- autor: Shock Viki Krajina s trnem v oku-- autor: Švanda Pavel Jirka Chrastina / Jsou někde nad horami ještě jedny hory číslo publikace / 175 ISBN / 978-80-7227-421-5 rok vydání / 2019 cena / 199 Kč Jiří Janatka / Zrádná nostalgie sodovkáren Jirka Chrastina - Jsou někde nad horami ještě jedny hory 130 x 210 mm 60 stran Brožovaná vazba s klopami Klient: Jirka Chrastina. Josef Veselka - Kardiologova příslužba 130 x 190 mm 200 stran Brožovaná vazba s klopami Klient: Galén. Ilustrace Miloš Čermák. Jsou někde nad horami ještě jedny hory. Hledání přítomného času. Paní J...

INFORMACE

AUTOR
Jirka Chrastina,
DIMENZE
10,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsou někde nad horami ještě jedny hory.pdf

POPIS

Dalo by se říct, že Jirka Chrastina je básnický laik, jeho záznamy mají občas osvěživě insitní rysy, zároveň je ale třeba říct jedním dechem, že jim nechybí humor, nápady, překvapivé zvraty. Výbor z Chrastinovy letité tvorby, který jako editor připravil Martin Reiner, vykazuje, jeden velice sympatický rys; čte se lehce, aniž v nás zanechává dojem banálnosti. Je to poezie, která netroubí na pozoun, spíš jako by si jen nenápadně stoupla kousek od nás a něco si potichu povídala sama pro sebe. Ten, kdo se zaposlouchá, bude určitě mile překvapen.

Chcete si přečíst knihu?Jsou někde nad horami ještě jedny hory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jirka Chrastina,. Číst Jsou někde nad horami ještě jedny hory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY