Trikolora: Sametový komiks

Trikolora: Sametový komiks - Martin Šinkovský, | Dcparkrx.org

...roduktu. Hodnocení a recenze Trikolora od ostatních uživatelů ... Trikolora | Albatrosmedia.sk ... . Nakupujte Komiks... Trikolora: Sametový komiks. Martin Šinkovský, Ticho762 ... Trikolora se pokouší přiblížit současným školákům sametovou revoluci a využívá k tomu příběh jejich tehdejších vrstevníků. Vizuálně působivé dílo bohužel postrádá napětí, nebo alespoň výraznější zápletku. > Trikolora ×-17% sleva. Kniha: Trikolora Autor: Martin Šinkovský Podtitul: Sametový ... Trikolora jako nedostatkové zboží a kdo je Havel? Komiks ... ... . Kniha: Trikolora Autor: Martin Šinkovský Podtitul: Sametový komiks. Události listopadu 1989 postupně doléhají do jedné moravské obce, kde se promítají i do klukovských her čtyř kamarádů - s klacky si hrají na 17. listopad, na milicionáře ... Trikolora. Sametový komiks - Martin Šinkovský, Ticho762. Na konci roku 1989 byl mráz, který zalézal za nehty. Přesto byly ulice českých a slovenských měst plné lidí, kteří už měli plné zuby komunistické diktatury. > více 199 Kč. Doprava: 37 ... Trikolora: Sametový komiks. Zdroj: CooBoo. Komiks končí autorovou osobní vzpomínkou, jak trikoloru jako malý chlapec získal konečně až na konci roku 1989. „Zapnul jsem si ji hrdě na bundu a šel alespoň s košem. Nosil jsem ji pak až do jara, kdy ji nenosil už nikdo," ...

INFORMACE

AUTOR
Martin Šinkovský,
DIMENZE
6,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Trikolora: Sametový komiks.pdf

POPIS

Na konci roku 1989 byl mráz, který zalézal za nehty. Přesto byly ulice českých a slovenských měst plné lidí, kteří už měli plné zuby komunistické diktatury. Jak tyto společenské kotrmelce a dobu plnou elektrizujícího napětí i prvních svobodných nádechů po mnoha letech vnímá parta desetiletých dětí? Jak revolucí žije jejich malé sídliště na okraji malého okresního města? Kde sehnat trikoloru? Proč se už učitelům neříká „soudruhu“? A kdo je to ten Havelnahrad?

Chcete si přečíst knihu?Trikolora: Sametový komiks ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Šinkovský,. Číst Trikolora: Sametový komiks Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY