Kdo si s láskou zahrává

Kdo si s láskou zahrává - Hjalmar Söderberg | Dcparkrx.org

...o si s láskou zahrává 2019; Doktor Glas 2000; Kniha Kdo si s láskou zahrává je v ... Kniha: Kdo si s láskou zahrává - Hjalmar Söderberg | Knihy ... ... . Přečtených: 7x: Čtenářské výzvě ... Kdo si s láskou zahrává Hjalmar Söderberg. Zboží se již neprodává Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si podobné produkty zde. Ambiciózní mladík Arvid Stjärnblom se zamiluje do Lydie, dcery krajináře Stilleho. Nechce se ale vázat a není ani jediným Lydiiným nápadníkem. Po letech, kdy už jsou oba ... Všechny informace o produktu Kniha Kdo si s láskou ... Söderberg, Hjalmar: Kdo si s láskou zahrává - iLiteratura.cz ... . Po letech, kdy už jsou oba ... Všechny informace o produktu Kniha Kdo si s láskou zahrává - Hjalmar Söderberg, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kdo si s láskou zahrává - Hjalmar Söderberg. Kdo si s láskou zahrává Autor: Söderberg, Hjalmar Nakladatel: Academia EAN: 9788020029805 ISBN: 978-80-200-2985-5 Originál: Den allvarsamma leken Překlad: Bojanovský, Jaroslav Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,52 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) ... Kdo si s láskou zahrává; ... Ale zatímco Lydia odejde od rodiny, Arvid k takovému činu jen těžko hledá sílu. Časem si také uvědomí, že Lydiina potřeba lásky je větší, než tušil, a že totéž platí i pro její erotickou touhu. Román je prostoupen lyrikou, ale také kousavou ironií a pohledem na život, který je zbaven ... Ambiciózní mladík Arvid Stjärnblom se zamiluje do Lydie, dcery krajináře Stilleho. Nechce se ale vázat a není ani jediným Lydiiným nápadníkem. Po letech, kdy už jsou oba spoutáni konvenčním manželstvím, se pokusí navázat na svou někdejší lásku a osvobodit se od ... Kdo si s láskou zahrává. Hjalmar Söderberg. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 17.3. u Vás doma (Typy doručení) ... Hledáte Kdo si s láskou zahrává od Hjalmar Söderberg? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prode...

INFORMACE

AUTOR
Hjalmar Söderberg
DIMENZE
3,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo si s láskou zahrává.pdf

POPIS

Ambiciózní mladík Arvid Stjärnblom se zamiluje do Lydie, dcery krajináře Stilleho. Nechce se ale vázat a není ani jediným Lydiiným nápadníkem. Po letech, kdy už jsou oba spoutáni konvenčním manželstvím, se pokusí navázat na svou někdejší lásku a osvobodit se od společenských pout. Ale zatímco Lydia odejde od rodiny, Arvid k takovému činu jen těžko hledá sílu. Časem si také uvědomí, že Lydiina potřeba lásky je větší, než tušil, a že totéž platí i pro její erotickou touhu. Román je prostoupen lyrikou, ale také kousavou ironií a pohledem na život, který je zbaven všech iluzí a pochybuje o možnosti dosažení skutečné lásky. Ve Švédsku patří k nejoblíbenějším klasickým prózám a byl celkem třikrát (1945, 1977 a 2016) zfilmován.

Chcete si přečíst knihu?Kdo si s láskou zahrává ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hjalmar Söderberg. Číst Kdo si s láskou zahrává Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY