Nadace

Nadace - Isaac Asimov | Dcparkrx.org

...na 2014 podporujeme projekty zaměřené na rozvoj aktivní občanské společnosti, sociální inovace, výchovu a vzdělávání v ČR ... Nadace Sofia | EducationUSA ... . Hlavním cílem nadace je nast... Nadace Unipetrol Jde nám o budoucnost. Budoucnost tvoříme teď. Chemické obory jsou oblastí, které ji mění nejvýrazněji. Proto podporujeme nadané studenty, školy a vědce v jejich činnosti a rozvoji. NADACE ROZVOJE OBČANSKÉ SPOLEČNOSTI Pomáháte? Pomůžeme! 19. 5. 2020. Zveřejnění výsledků programu ŠKODA Mobilita. Již známe budoucí majitele vozů ŠKODA OCTAVIA COMBI! Máme radost, ž ... Nadace Nova ... . 5. 2020. Zveřejnění výsledků programu ŠKODA Mobilita. Již známe budoucí majitele vozů ŠKODA OCTAVIA COMBI! Máme radost, že potřebné mobilní zdravotní a sociální služby budou podpořeny napříč celou naší zemí. Zástupci společnosti nyní budou ... Všechny žádosti a závazky nadace vyřídíme s mírným časovým odstupem. V neodkladných případech nás zastihnete v pracovní dny v čase 9 - 14 hod. na telefonu 224 214 452 nebo kdykoli na [email protected] Děkujeme. Přes 7 milionů pro pražské nemocnice díky Philip Morris a Kontu Bariéry....

INFORMACE

AUTOR
Isaac Asimov
DIMENZE
3,20 MB
NÁZEV SOUBORU
Nadace.pdf

POPIS

Po dlouhých dvanácti tisíciletích existence spěje galaktická Říše pomalu, ale jistě k zániku. Prozatím jsou však trendy vedoucí k jejímu rozkladu sotva postřehnutelné – vysledovat je dokáže pouze geniální matematik Hari Seldon. Na základě psychohistorického modelu předpoví, že po pádu Říše čeká galaxii nepopsatelný chaos a že následná éra barbarství se protáhne na celých třicet tisíc let. Seldon se však s touto myšlenkou nehodlá smířit. Na samém okraji galaxie proto založí na planetě Terminus Nadaci, která má nejen uchovat kulturu a vědění předchozích věků, ale stát se i zárodkem Druhé říše. Toto je příběh prvních dvou set let její pohnuté historie… Nadace, Nadace a Říše, Druhá Nadace jsou trilogií skládající se z příběhů z historie vzdálené budoucnosti trvající více než milion let v době, kdy jsou planety v celé Mléčné dráze spojené do obrovské galaktické Říše.

Chcete si přečíst knihu?Nadace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Isaac Asimov. Číst Nadace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY