Lední medvídku, kam pluješ?

Lední medvídku, kam pluješ? - Hans de Beer | Dcparkrx.org

...ormace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih ... Lední medvídku, kam pluješ? - Catalog of Frantisek Bartos ... ... . Lední medvídku, znáš cestu? 2019; Lední medvídku, vezmi mě s sebou 1991; Lední medvídku, kam pluješ? 1991; Lední medvídku, vrať se brzy! 1991; Podobné knihy. Pady 2018; Kniha Lední medvídku, kam pluješ? je v Malý lední medvídek Lars žije s rodiči na dalekém severu, v zemi věčného sněhu a ledu. Lední medvídku, kam pluješ? - Hans de Beer | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví LE ... Lední medvídku, kam pluješ? - Hans de Beer — Kniha.cz ... .cz - vaše internetové knihkupectví LEDNÍ MEDVÍDKU, KAM PLUJEŠ? Fotky; O albu; Fotodárky 0. 0. Facebook Twitter Zkopírovat adresu. Spustit prezentaci Nahlásit album. Vytvořte z alba : Fotoknihu Pexeso Kalendář Fotky Obsah pokračuje za reklamou. Pokračujte dolů pro další obsah. Odstranění fotek a videí z alba ... Lední medvídku, kam pluješ? Celkové hodnocení ... Koupit. Sledovat. Anotace. Malý lední medvídek Lars žije s rodiči na dalekém severu, v zemi vě...

INFORMACE

AUTOR
Hans de Beer
DIMENZE
4,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Lední medvídku, kam pluješ?.pdf

POPIS

Malý lední medvídek Lars žije s rodiči na dalekém severu, v zemi věčného sněhu a ledu. Nemá ani tušení, že existují i nějaké jiné země, které vypadají úplně jinak než jeho domov. To se ale již brzy má změnit. Náhoda tomu chce a malý Lars se ocitá sám uprostřed moře na veliké kře a potom dokonce jen na sudu. Pluje přímo na jih, vstříc neznámé zemi, podivuhodným zvířatům, novým kamarádům a velkému dobrodružství.

Chcete si přečíst knihu?Lední medvídku, kam pluješ? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans de Beer. Číst Lední medvídku, kam pluješ? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY