Jak létají dopravní letadla

Jak létají dopravní letadla - Julien Evans | Dcparkrx.org

...ky, 128 stran. Elektronické knihy » Jiné dopravní prostředky ... Jak létají dopravní letadla - Julien Evans | Databáze knih ... . Jak létají dopravní letadla Julien Evans. Jak létají dopravní letadla. Julien Evans. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. E-kniha PDF ePUB mobi (Kindle) 220 Kč s DPH Ihned ke stažen í; To nejlepší napětí na našem e-shopu opět dozrálo a přichází již třetí ... Jak létají dopravní letadla . Aktualizované vydání úsp ... Pilot radí: Jak zvládnout strach z létání - YouTube ... ... Jak létají dopravní letadla . Aktualizované vydání úspěšné knihy, která reaguje na pokrok v rozvoji osobní letecké přepravy a konstrukci letadel. Zachycuje takové novinky, jako je například používání lehčích materiálů v konstrukci letadla, které redukují jeho váhu, změny zjednodušující řízení leteckého ... LETADLA. Julien Evans. Julien Evans Jak létají dopravní letadla Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, Praha 7 [email protected], www.grada.cz tel.: +420 234 264 401, fax: +420 234 264 400 jako svou 4883. publikaci Odpovědná redaktorka Danuše Martinová Přeložil Zbyněk Hruška Sazba Q point Počet stran 128 První vydání, Praha ... Kniha Jak létají dopravní letadla Přidat komentář. dzejbi. 28.01.2017. Kniha čtenáři přibližuje zodpovědný život v pilotní kabině dopravního letadla. Úkony, které piloti musí provést v různých fázích - před letem, při pojíždění, při vzletu, ve vzduchu a při přiblížení a dosednutím. ... Jak létají dopravní letadla Autor Julien Evans. Kniha určená pro všechny, kdo se zajímají o letadla a chtějí se dozvědět vše podstatné o jejich provozu. Pro všechny ty, kdo jsou jimi fascinováni a žasnou, že stroj vážící kolem 400 tun se dokáže vznést do vzduchu a plout nebem r ... Jak létají dopravní letadla. Kniha určená pro všechny, kdo se zajímají o letadla a chtějí se dozvědět vše podstatné o jejich provozu. Pro všechny ty, kdo jsou jimi fascinováni a žasnou, že stroj vážící kolem 400 tun se dokáže vzn... Obecně ale dopravní letadla létají rychlostí kolem 900 - 1000 km/h. Rychlost letadel přepravující osoby. Rychlost letadel není samozřejmě po celou dobu letu konstantní. Záleží samozřejmě také na tom, jaké jsou konkrétní povětrnostní podmínky a také o jaký typ letadla se jedná. Podle toho se piloti musí řídit. Kniha: Jak létají dopravní letadla -- 2., aktualizované vydání - Julien Evans. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Jak létají dopravní letadla . Kniha určená pro všechny, kdo se zajímají o letadla a chtějí se dozvědět vše podstatné o jejich provozu. Pro všechny ty, kdo jsou jimi fascinováni a žasnou, že stroj vážící kolem 400 tun se dokáže vznést do vzduchu a plout nebem rychlostí přes 800 km/hod. Dům knihy.cz > Knihy...

INFORMACE

AUTOR
Julien Evans
DIMENZE
10,13 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak létají dopravní letadla.pdf

POPIS

Kniha určená pro všechny, kdo se zajímají o letadla a chtějí se dozvědět vše podstatné o jejich provozu. Pro všechny ty, kdo jsou jimi fascinováni a žasnou, že stroj vážící kolem 400 tun se dokáže vznést do vzduchu a plout nebem rychlostí přes 800 km/hod. A jak ušitá pro cestující, pro které není let jen nejrychlejší přepravou z jednoho místa na druhé, ale chtějí znát o letadlu víc, touží nahlédnout do pilotovy kabiny a kladou si množství otázek, jako třeba: Proč jsme teď tak vysoko? Nesrazíme se s jiným letadlem? Jak vypadá palubní deska? Co se stane, když najednou vysadí motor? Kolik paliva letadlo spotřebuje? Co když vletíme do bouřky? Co je to autopilot? K čemu jsou ta světla na ranveji? atd. Odpovídá zkušený pilot dopravního letadla, text doprovází četné barevné fotografie a schémata.

Chcete si přečíst knihu?Jak létají dopravní letadla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Julien Evans. Číst Jak létají dopravní letadla Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY