Deník parazita

Deník parazita - Jan Stavinoha | Dcparkrx.org

...rliem v Amsterdamu. V jeho těle už od narození přebývá i někdo jiný - parazit, který se rozhodne zachytit ... Soutěž o román Deník parazita | Vaše soutěže ... ... Kniha: Deník parazita Autor: Jan Stavinoha Román je svérázným deníkem roku 1994, jak jej prožívá protagonista s autobiografickými rysy: český spisovatel středního věku Vladimír, žijící v Amsterdamu s manželkou a synem. Deník parazita. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnoti ... Tereza Basarova - Deník parazita book cover ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Praha - Když se řekne cizopasník, většině z nás se vybaví klíšťata, vši a štěnice. Jenže jak ukázalo nedávných deset případů tasemnice na Opavsku, ani v dnešní hygienou posedlé době nejsou ničím neobvyklým paraziti, kteří se nám dostanou hlouběji než jen pod kůži. Ani ČR není výjimkou. I když se u nás dají nákazy tasemnicí spočítat na prstech ruky ... Washington - Američtí věd...

INFORMACE

AUTOR
Jan Stavinoha
DIMENZE
3,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník parazita.pdf

POPIS

Píše se rok 1994 a spisovatel Vladimír, původem z Československa, žije se svou ženou Ester, synem Hugem a bíglem Charliem v Amsterdamu. V jeho těle už od narození přebývá i někdo jiný – parazit, který se rozhodne zachytit celý rok v životě „své“ rodiny den po dni prostřednictvím deníkových záznamů. Postřehy z lidského života střídá diplomatické urovnávání sporů mezi znesvářenými myšlenkami či ryze praktické obavy o životosprávu parazitova hostitele.

Chcete si přečíst knihu?Deník parazita ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Stavinoha. Číst Deník parazita Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY