Muž bez tváře

Muž bez tváře - Caimh McDonnell | Dcparkrx.org

...amotářským způsobem na kraji malého městečka ... Muž bez tváře / The Man Without a Face (1993) | ČSFD.cz ... . Tragická autonehoda mu před deseti lety zohavila tvář a od té doby se místním ... Dvanáctiletý Chuck Norstadt nemá snadný život. Vyrůstá bez otce, jeho nezodpovědná matka, která má za sebou tři nepovedená manželství, se o něj příliš nestará a navíc má problémy se svou šestnáctiletou sestrou Glorií, která ho nenávidí. Chuck je… Originální název: The Man Without ... Muž bez tváře (1993) - trailer - YouTube ... . Chuck je… Originální název: The Man Without a Face, Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/muz-bez-tvare Drama, USA, 1993, 115 min. Režie: Mel Gibson Hrají: Mel G... Online Muž bez tváře. Dvanáctiletý Chuck Norstadt nemá snadný život. Vyrůstá bez otce, jeho nezodpovědná matka, která má za sebou tři nepovedená manželství, se o něj příliš nestará a navíc má prob...

INFORMACE

AUTOR
Caimh McDonnell
DIMENZE
4,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Muž bez tváře.pdf

POPIS

Paul Mulchrone je průměrný, ničím nevynikající mladý muž z irského Dublinu, jenž se – částečně v důsledku těžkého dětství – prokousává životem doslova ze dne na den. Nemá pořádnou práci, partnerku ani světlou budoucnost. Jen tuctovou tvář, díky níž si vydělává (dá-li se to tak nazvat) na nuzné živobytí. Když se ho kdosi pokusí zabít poprvé, jedná se víceméně o náhodu. Podruhé to už však je záměr. Paul se zničehonic ocitá na útěku, přičemž s hrůzou zjišťuje, že jediní lidé, kteří mu můžou pomoci, jsou zdravotní sestra se zálibou (hraničící se závislostí) v krimi románech a velmi nekonvenční policista se sklonem k násilí. Spolu musí vyřešit jeden z nejzáhadnějších zločinů v historii Irska, jinak se stanou další obětí. A to velmi brzy.

Chcete si přečíst knihu?Muž bez tváře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Caimh McDonnell. Číst Muž bez tváře Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY