7 pádů odpadu: Na odpady a životní prostředí s rozumem a s humorem

7 pádů odpadu: Na odpady a životní prostředí s rozumem a s humorem - Martin Hobrland | Dcparkrx.org

...ší knihy roku 2019. ... Kniha 7 pádů odpadu je na světě!! ... Kniha: 7 pádů odpadu (Martin Hobrland) | Martinus ... ... Podtitul: Na odpady a životní prostředí s rozumem a s humorem Knížka 7 pádů odpadu není odborná publikace. Jedná se o pokus zviditelnění a popularizace tématu odpadů pomocí zkušeností načerpaných během více než dekády provozu internetového ... 7 PÁDŮ ODPADU. Na odpady a životní prostředí s rozumem . a s humorem. Vyjma člověka moudrého na světě patrně neexistuje živo ... 7 pádů odpadu: Na odpady a životní prostředí s rozumem a s ... ... . Vyjma člověka moudrého na světě patrně neexistuje živočišný druh, který by si sám ničil prostředí, ve kterém žije. Smutné je, že jeden druh tak ničí životní prostředí současně i všem ostatním druhům, nad které se povýšil pomocí ... Knížka 7 pádů odpadu není odborná publikace. Jedná se o pokus zviditelnění a popularizace tématu odpadů pomocí zkušeností načerpaných během více než dekády provozu internetového projektu trideniodpadu.cz a zájmu o odpadovou problematiku a potažmo s ní související téma životního prostředí. Kniha o odpadech a všem, co s nimi souvisí. Stručná historie odpadu. Z čeho odpady pocházejí, kdo na odpadech vydělává i to, jak se odpady likvidují a zpracovávají. A i formy, jak vzniku odpadů můžeme předcházet. 7 PÁDŮ ODPADU Na odpady a životní prostředí s rozumem a s humorem Vyjma člověka moudrého na světě patrně neexistuje živočišný druh, který by si sám ničil prostředí, ve kterém žije. Smutné je, že jeden druh tak ničí životní prostředí současně i všem ostatní...

INFORMACE

AUTOR
Martin Hobrland
DIMENZE
8,49 MB
NÁZEV SOUBORU
7 pádů odpadu: Na odpady a životní prostředí s rozumem a s humorem.pdf

POPIS

Knížka 7 pádů odpadu není odborná publikace. Jedná se o pokus zviditelnění a popularizace tématu odpadů pomocí zkušeností načerpaných během více než dekády provozu internetového projektu trideniodpadu.cz a zájmu o odpadovou problematiku a potažmo s ní související téma životního prostředí. Neklade si — a ani si klást nemůže — za cíl vysvětlit vše kolem odpadů. Proto v ní nejsou žádná čísla, grafy, statistiky a ani nekonečné výčty směrnic a vyhlášek, které jsou běžnému člověku k ničemu. Najdete zde 7 kapitol jako sedm gramatických pádů. 1. pád Kdo, co je odpad? Stručná historie odpadu od pravěku až po nedávnou minulost. A vysvětlení, co je to ten odpad vlastně zač. 2. pád Koho a čí jsou odpady? Kdo má zodpovědnost za odpady jednak z pohledu legislativy, ale zároveň i z pohledu každodenní reality. 3. pád Komu, čemu škodí odpady? Proč bychom měli svým odpadům konečně věnovat zvýšenou pozornost. 4. pád Koho odpady zajímají? Kdo všechno s odpady přijde do styku a proč se jimi vůbec zabývá. 5. pádem voláme. O pomoc, jak z té odpadové šlamastyky ven. 6. pád O kom, o čem tady mluvíme? Stručný přehled těch nejběžnějších odpadů. Odkud se berou, jak se třídí a jak se zpracovávají. 7. pád S kým a čím se odpadům bráníme? Kapitola o způsobech zpracování odpadů, možných metodách předcházení jejich vzniku.

Chcete si přečíst knihu?7 pádů odpadu: Na odpady a životní prostředí s rozumem a s humorem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Hobrland. Číst 7 pádů odpadu: Na odpady a životní prostředí s rozumem a s humorem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY