Kutilem doma i na zahradě s Receptářem prima nápadů

Kutilem doma i na zahradě s Receptářem prima nápadů - Pavel Zeman | Dcparkrx.org

...stavil čtyřicet podrobných návodů na nejrůznější výrobky pro domácnost i za ... Pavel Zeman: Kutilem doma i na zahradě cena od 282 Kč ... ... ... Prima DOMA je společný hobby projekt FTV Prima a Prima DOMA MEDIA, s.r.o. Úkolem této skupiny je, každý den dodávat aktuální informace, videa, rady a tipy z oboru stavby a rekonstrukce bytů a rodinných domů, vybavení domácnosti, vše kolem zahrady a pěstování, chataření a chalupaření, vybavení dílny a práce s nářadím, výtvarných technik, starých řemesel a kutilství. Kutilem doma i na zahradě: s RECEPTÁŘEM Prima nápadů (978-80-7617-621-8) Kniha ... Kutilem doma i na zahradě | křesťanské knihkupectví ... . Kutilem doma i na zahradě: s RECEPTÁŘEM Prima nápadů (978-80-7617-621-8) Kniha - autor Pavel Zeman, 192 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Kutil Pavel Zeman, známý z RECEPTÁŘE Prima nápadů, sestavil čtyřicet podrobných návodů na nejrůznější výrobky pro domácnost i zahradu. Kutil Pavel Zeman, známý z RECEPTÁŘE Prima nápadů, sestavil čtyřicet podrobných návodů na nejrůznější výrobky pro domácnost i zahradu. Uvádí vždy podrobný seznam materiálu i potřebných nástrojů, navíc přidává podrobný fotografický návod, jak postupovat. S jeho pomocí si můžeme vyrobit lucernu na zahradu či letní domeček pro děti, servírovací podnos ... Kniha Kutilem doma i na zahradě(Zeman Pavel) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) BLUE STYLE PRIMA FEST není jen o hudbě 😉 V dětské zóně dnes probíhají kutilské workshopy s Láďou Hruškou a Pavlem "Kutilem" Zemanen, ve který tady ve dvě hodiny také pokřtí svou novou knihu Kutilem doma i na zahradě, kde jsou ty nejlepší věci z RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Zeman
DIMENZE
11,65 MB
NÁZEV SOUBORU
Kutilem doma i na zahradě s Receptářem prima nápadů.pdf

POPIS

Kutil Pavel Zeman, známý z RECEPTÁŘE Prima nápadů, sestavil čtyřicet podrobných návodů na nejrůznější výrobky pro domácnost i zahradu. Uvádí vždy podrobný seznam materiálu i potřebných nástrojů, navíc přidává podrobný fotografický návod, jak postupovat. S jeho pomocí si můžeme vyrobit lucernu na zahradu či letní domeček pro děti, servírovací podnos, stolek na balkon, stojánek na vánoční stromeček či dokonce dřevěný batoh. Poradí ale i s drobnými opravami, například jak vyměnit práh, opravit dlažbu čiu vyštíplý pant.

Chcete si přečíst knihu?Kutilem doma i na zahradě s Receptářem prima nápadů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Zeman. Číst Kutilem doma i na zahradě s Receptářem prima nápadů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY