Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra

Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra - Karel Engel | Dcparkrx.org

...ha - 160 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Matěj Poláček, který v meziválečném období pracoval nejprve jako dělník, poté jako stavbyvedoucí na rozmanitých německých projektech v Africe a v Jižní Americe, po sobě zanechal deníky a také ... Literatura faktu | knizniklub.cz ... ... Tituly od Karel Engel na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Sportovci na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Strana 8 z 19. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Jak šel čas... (Vzpomínky zápasníka a kaskadéra) Karel Engel • GG VIEW, 2019 . Posielame do 10 dn í. Jaké bylo st ... Nakladatelství GG VIEW | Knihy.ABZ.cz ... . Sportovci na Martinus.cz. Nakupujte Knihy online. Strana 8 z 19. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %. Jak šel čas... (Vzpomínky zápasníka a kaskadéra) Karel Engel • GG VIEW, 2019 . Posielame do 10 dn í. Jaké bylo stát u vzniku kaskadérské skupiny v bývalém Československu? Máte rádi "drby" z filmového zákulisí? Zajímáte se o sportovce a sportovní povídky? ... Karel Šteker: Jak číst účetní výkazy - Základy českého účetnictví a… Cena 269 Kč Detail Nové vydání praktické a přehledné publikace je aktualizováno s ohledem na legislativní změny platné od roku 2016. Společnost EUROMEDIA GROUP, a. s., IČO: 497 09 895, se sídlem Nádražní 896/30, 150 00, Praha 5 - Smíchov (dále jen „my"), chrání veškeré osobní údaje poskytnuté členy Knižního klubu (jméno, příjmení, adresa, telefon, e-mail, rok narození) před zneužitím a zpracovává je v souladu s aktuální legislativou. Jak šel čas... Podnázev: vzpomínky zápasníka a kaskadéra Aut.údaje: Karel Engel Autor: Engel Karel (1940-2018) Vydání: Vyd. 1. Vyd.údaje: Praha: GG VIEW s.r.o., 2018: Fyzický popis - 191 s.: il., portréty Anotace: Vzpomínky českého zápasníka a kaskadéra Karla Engela na filmová natáčení a na sportovní kolegy. První ... Vzpomínky zápasníka a kaskadéra. Karel Engel pokřtil novou knihu Bývalý zápasník ve volném stylu, účastník OH 1972 v Mnichově a přední filmový kaskadér Karel Engel, který hrál ve více jak 450 filmech (např. Dáma českého filmu slaví 89. narozeniny: Jak šel čas s Jiřinou Bohdalovou? galerie Deník Bridget Jonesové po 19 letech: Renée je stále kočka, její dva nápadníky zdobí šediny Ale jak šel čas i ona sama brala v potaz nebezpečnou výšku stromu. Kdyby spadl, kdo ví, jaké škody na majetku či zdraví mohl vykonat. „Sama jsem také uvažovala, že strom daruji na vánoční trhy. Původně do Liberce, ale neuspěla jsem." Tomáš Man se minulé jaro vydal na trek, který dokončí jen 1 z 10 lidí. Vede z mexicko-americký...

INFORMACE

AUTOR
Karel Engel
DIMENZE
6,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra.pdf

POPIS

Jaké bylo stát u vzniku kaskadérské skupiny v bývalém Československu? Máte rádi “drby“ z filmového zákulisí? Zajímáte se o sportovce a sportovní povídky? To vše najdete ve skvělém čtení na ukrácení dlouhých chvil nebo pro získání nových pohledů na sportovní osobnosti. První polovina je věnována vzpomínkám na kaskadérské příhody, druhá část je osobním zamyšlením nad sportovními postavami. V autorově pojetí poznáte jména jako je Dana a Emil Zátopkovi, František Tikal, Július Torma, Luboš Ogoun, Jan Veselý, Svatopluk Pluskal a další. Nebojte se spojit film a sport stejně jako autor, mistr republiky a dlouholetý reprezentant v zápasu, člen olympijského hnutí a filmový kaskadér. Mezi povídkami jsou autorovy básně, které ho ovlivnily při someliérském výzkumu. Není bez zajímavosti se kouknout vždy na konec básně, kde je přesně uveden druh vína, který to způsobil.

Chcete si přečíst knihu?Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Engel. Číst Jak šel čas...: Vzpomínky zápasníka a kaskadéra Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY