Encyklopedie Larousse pro nejmenší

Encyklopedie Larousse pro nejmenší - - | Dcparkrx.org

... takže dětičky chtějí tu knížku, co si mohou pořádně osahat ... Encyklopesie Larousse: čtení pro zvídavé duše — Kniha.cz ... . Hledáte Encyklopedie Larousse pro nejmenší od neuveden? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Encyklopedie Larousse pro nejmenší. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kniha: Encyklopedie Larousse pro nejmenší. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Encyklopedie Larousse pro nejmenší | MALL.CZ ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Encyklopedie, která umožní malým dětem objevovat svět, který je obklopuje. Tematicky rozdělena do sedmi okruhů: lidské tělo, město, historie, příroda ... Encyklopedie Larousse pro nejmenší Autor: kol. Nakladatel: Knižní klub EAN: 9788024239941 ISBN: 978-80-242-3994-1 Překlad: Svobodová, Anna Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 20,5 × 24 cm Rok vydání: 2013 (1. vydání) Vybírejte z novinek a bestsellerů kategorie Encyklopedie pro nejmenší. Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. Prohlédněte si aktuální nabídku Encyklopedie Larousse pro nejmenší. 100% Hodnocení: 5. 1 hodnocení ... Kupte knihu Encyklopedie Larousse pro nejmenší od na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Díky mnoha variacím, ve kterých Encyklopedie Larousse vznikají, si na své přijde každý zvídavý čtenář, který prokazuje zájem o to, co se kolem něj děje. Jednotlivé publikace jsou určeny převážně pro děti předškolního i školního věku, některé ale ocení i ti úplně nejmenší. Encyklopedie Larousse Všeobecná encyklopedie, která umožní malým dětem objevovat svět, který je o...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,46 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie Larousse pro nejmenší.pdf

POPIS

Všeobecná encyklopedie, která umožní malým dětem objevovat svět, který je obklopuje. Tematicky je rozdělena do sedmi tematických okruhů: lidské tělo, město, historie, příroda, zvířata, svět a vesmír, a každé z nich představuje srozumitelným a přitažlivým způsobem, pomocí krátkých informativních textů, přehledných piktogramů a četných názorných obrázků. Tuto knihu budete číst s dětmi znovu a znovu.

Chcete si přečíst knihu?Encyklopedie Larousse pro nejmenší ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Encyklopedie Larousse pro nejmenší Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY