Inovovati budeš: Jak izraelská vynalézavost pomáhá k nápravě světa

Inovovati budeš: Jak izraelská vynalézavost pomáhá k nápravě světa - Avi Joreš | Dcparkrx.org

... nevím, co se mi stalo Ostrava: Domino, 2019 1 545 produktů v kategorii Duchovní literatura ... Inovovati budeš - Avi Joreš - za 15,58 € | Alterego.sk ... . Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů! Jak můj mozek zvítězil nad bulimií : proč jsem byla bulimička, proč tradiční terapie nefungují a jak jsem se uzdravila sama a jednou provždy. V Praze : Rybka Publishers, 2019. 407 stran . ISBN 978-80-87950-58-6. HURST, Kim. Pozoruhodný svět bylin : 150 druhů z celého světa a jejich využití. Vydá ... Inovovati budeš - Avi Joreš - za 15,58 € | Alterego.sk ... . HURST, Kim. Pozoruhodný svět bylin : 150 druhů z celého světa a jejich využití. Vydání první. Inovovati budeš - Jak izraelská vynalézavost pomáhá k nápravě světa. Avi Joreš ... Jorisch, Avi, 1975-##[Thou shalt innovate. Česky] Inovovati budeš : jak izraelská vynalézavost pomáhá k nápravě světa / Avi Joreš ; překlad: David Weiner. -- Vydání první Praha : Zeď, 2019. -- 323 stran : ilustrace, portréty ; 23 cm. -- ISBN 978-80-907309-4-6. Signatura: A0-61229...

INFORMACE

AUTOR
Avi Joreš
DIMENZE
8,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Inovovati budeš: Jak izraelská vynalézavost pomáhá k nápravě světa.pdf

POPIS

Kniha Inovovati budeš, bestseller přeložený do 27 jazyků, přináší poutavé příběhy zázračných izraelských inovací, které pomáhají měnit život stovkám milionů lidí po celé planetě. Sytí hladové, léčí nemocné, chrání bezbranné a dokáží přetvořit poušť v kvetoucí zahradu. Po světových bestsellerech Start-up nation a Budiž voda přichází kniha, která izraelské inovativní úspěchy završuje. A jde mnohem dál: je jakýmsi best of inovací a vynálezů, které tato země dala světu. Lékařské využívání marihuany, robotické vyšetření páteře, vysoce účinná ochrana kybernetického prostoru, zbrusu nový způsob zemědělského zavlažování, přelom ve využívání sluneční energie, jedinečný protiraketový systém, pilulka s kamerou pro vyšetření střev… To jsou jen některé z inovací, které vznikly v Izraeli. Proč se právě tato malá země uprostřed neklidného regionu stala lídrem globálních inovací? Může za to neustálá potřeba zdokonalovat se a snaha být o krok či dva před svými nepřátelsky naladěnými sousedy? Nebo je v tom něco víc, něco specificky židovského, co nutí měnit svět k lepšímu? Ponořte se do světa inovací, fantazie, odhodlání a houževnatosti. Zjistíte, že řada věcí, která vám přijde jako běžná součást vašeho života, má své kořeny v Izraeli.

Chcete si přečíst knihu?Inovovati budeš: Jak izraelská vynalézavost pomáhá k nápravě světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Avi Joreš. Číst Inovovati budeš: Jak izraelská vynalézavost pomáhá k nápravě světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY