Sběratel historických palných zbraní: Nábojové zadovky a revolvery

Sběratel historických palných zbraní: Nábojové zadovky a revolvery - Petr Litoš | Dcparkrx.org

...h ... Příklady zbraní se záklopkovým závěrem: zadovky českého konstruktéra Sylvestra Krnky z 50 ... Litoš Petr: Sběratel historických palných zbraní ... ... . až 70. let 19 století; Snider 1865; Berdan 1866; české raketové pistole vz. 28 a 30. Tento typ závěru se u moderních typů zbraní už téměř nepoužívá. Lůžkový závěr Sběratel historických palných zbraní: Nábojové zadovky a revolvery. 435,- Kč. Detail. 7. Líbí se: 99 lidem. Podobné jako Sběratel historických palných zbraní: Nábojové zadovky a revolvery. Nakupujte vojen ... Sběratel historických palných zbraní - Petr Litoš | KOSMAS ... ... . Podobné jako Sběratel historických palných zbraní: Nábojové zadovky a revolvery. Nakupujte vojenská technika za nejlepší ceny. Nakupování Vojenská technika nikdy nebyla větší zábava. Hodnocení a komentáře ... Sběratel historických palných zbraní - Nábojové zadovky a revolvery. ... Úplná encyklopedie zbraní a výstroje, Väzba: knihy viazané, Počet strán: 272, Rok vydania: 2013 ... Úplný ilustrovaný průvodce pistolemi a revolvery světa - Ian Hoog, John Weeks, Vydavateľ: Naše vojsko, Väzba: Knihy viazané, Počet strán: 352, Rok ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Litoš
DIMENZE
10,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Sběratel historických palných zbraní: Nábojové zadovky a revolvery.pdf

POPIS

Jsou různé sběratelské vášně. Každá z nich je obvykle finančně, časově a často i prostorově náročná. Sběratelství historických palných zbraní pokrývá všechny tyto nároky a z hlediska celé řady právních aspektů nepatří v žádném případě mezi činnosti bezproblémové. Může ale připravit svému nositeli řadu krásných zážitků, radostí, nových kontaktů a přátelství. Vyžaduje také svoji množinu nezbytných znalostí, zkušeností a užitečných informací. Podělit se o tyto hodnoty s jinými, stejně zaměřenými jedinci, je radostí, ale i povinností každého sběratele. V zájmu toho se kniha snaží odpovědět na otázku jak začít, jak v souladu se zákony této země vytvořit svoji sbírku historických nábojových palných zbraní, jak s nimi zacházet, čeho se vyvarovat, co sledovat a jak své představy o těchto zbraních obohatit a stát se jejich skutečným znalcem a důvěrným přítelem. Současně se kniha snaží přiblížit, čím je která zbraň specifická, jaká je její sběratelská hodnota a co lze od ní očekávat. Tak vysoké ambice tato kniha má a posouzení jejich naplnění je na váženém čtenáři.

Chcete si přečíst knihu?Sběratel historických palných zbraní: Nábojové zadovky a revolvery ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Litoš. Číst Sběratel historických palných zbraní: Nábojové zadovky a revolvery Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY