Šelmy z Olympu – Strážce stájí

Šelmy z Olympu – Strážce stájí - Lucy Coatsová | Dcparkrx.org

...čku v horách a na zkoušku pracovat ve stájích přímo na Olympu! V jedenácti letech opravdu slušná kariéra ... Šelmy z Olympu - Strážce stájí | O2 Knihovna ... . O zvířata se starat umí - navíc rozumí jejich řeči. Tady však na něj nečekají mírné ovečky, ale šelmy a nestvůry z mýtů a bájí. Šelmy z Olympu - Strážce stájí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... ... Šelmy z Olympu | Albatrosmedia.cz ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Strážce stájí kniha od: Lucy Coats. 70 % 2 hodnocení ... Šelmy z Olympu / Beštie z Olympu 1. Žánr: Humor, Fantasy, Pro děti a mláde ... Šelmy z Olympu - Strážce stájí Autor: Coatsová, Lucy Nakladatel: Fragment EAN: 9788025341643 ISBN: 978-80-253-4164...

INFORMACE

AUTOR
Lucy Coatsová
DIMENZE
6,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Šelmy z Olympu – Strážce stájí.pdf

POPIS

Pandemoniovi, kterému ale nikdo neřekne jinak než Démon, se naskytla nebývalá šance. Jako syn boha Pana a pozemské bylinkářky má možnost opustit rodnou vesničku v horách a na zkoušku pracovat ve stájích přímo na Olympu! V jedenácti letech opravdu slušná kariéra. O zvířata se starat umí – navíc rozumí jejich řeči. Tady však na něj nečekají mírné ovečky, ale šelmy a nestvůry z mýtů a bájí. Těm se samozřejmě nelíbí, že o ně pečuje člověk, i když je to polobůh. Jak si Démon poradí s novým úkolem? Zvládne splnit náročné požadavky bohů?

Chcete si přečíst knihu?Šelmy z Olympu – Strážce stájí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Coatsová. Číst Šelmy z Olympu – Strážce stájí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY