Deník báječného kamaráda: píše Rowley Jefferson

Deník báječného kamaráda: píše Rowley Jefferson - Jeff Kinney | Dcparkrx.org

... znáte. Teď nadešel čas, abyste nahlédli do jeho osobního deníčku a přečetli si něco přímo od něj ... Deník báječného kamaráda - Jeff Kinney - SEVT.cz ... . V Deníku báječného kamaráda píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí G Rowlehyo už znáte ze všech 13 dílů Deníků malého poseroutky… a tím zdaleka nekončíme. Nadešel čas, abyste si přečetli něco přímo od Rowleyho a nahlédli do jeho osobního deníčku. V Deníku báječného kamaráda píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také ... Deník báječného kamaráda | Albatrosmedia.cz ... . V Deníku báječného kamaráda píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce. Deník báječného kamaráda Autor: Kinney, Jeff Nakladatel: CooBoo EAN: EK264153 ISBN: Originál: Diary of an Awesome Friendly Kid - Rowley Jefferson's Journal Překlad: Volhejnová, Veronika Popis: Elektronická kniha, 224 stran, bez zabezpečení DRM, 45,4 MB PDF, česky Rok vydání: 2019 Gregova nejlepšího kamaráda Rowleyho už dobře znáte. Teď nadešel čas, abyste nahlédli do jeho osobního deníčku a přečetli si n...

INFORMACE

AUTOR
Jeff Kinney
DIMENZE
9,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník báječného kamaráda: píše Rowley Jefferson.pdf

POPIS

Představujeme nového poseroutčího autora a není jím nikdo jiný než Rowley Jefferson, nejlepší kamarád Grega Heffleyho! Rowlehyo už znáte ze všech 13 dílů Deníků malého poseroutky… a tím zdaleka nekončíme. Nadešel čas, abyste si přečetli něco přímo od Rowleyho a nahlédli do jeho osobního deníčku. V Deníku báječného kamaráda píše Rowley Jefferson o svých vlastních zkušenostech a souhlasil také s rolí Gregova životopisce. (Koneckonců Greg bude jednoho dne bohatý a slavný a všichni budou chtít znát jeho příběh). Ale Rowleymu to tak úplně nejde a jeho Gregův „životopis“ je báječná slátanina. Nicméně nabízí zhola nový pohled na svět malého poseroutky – takový, který jeho fanoušci rozhodně nemůžou propásnout!

Chcete si přečíst knihu?Deník báječného kamaráda: píše Rowley Jefferson ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeff Kinney. Číst Deník báječného kamaráda: píše Rowley Jefferson Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY