Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní

Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní - Ransom Riggs | Dcparkrx.org

...odobných. Kniha Mapa dní je v Hledáte Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní od Ransom Riggs? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha: Sirotčinec slečny Peregrinové - Mapa dní (Ransom ... ... . 33 prodejen po celé ČR Sirotčinec slečny Peregrinové Mapa dní 4.5. 16 recenzí ; Jacob a jeho podivní přátelé jsou zpět! Poté co odvrátil obrovskou hrozbu, která téměř zničila svět podivných, se Jacob Portman vrací tam, kde jeho příběh začal - na Floridu. Avšak s tím rozdílem, že teď jsou slečna Peregrinová, Emma a jejich podivní ... Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní. E-SHOP dotazy +420 515 919 586 ... Sirotčinec slečny Peregrinové Mapa dní - Ransom Riggs ... ... . Avšak s tím rozdílem, že teď jsou slečna Peregrinová, Emma a jejich podivní ... Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní. E-SHOP dotazy +420 515 919 586, sekretariát +420 515 919 580. Registrace Přihlásit se. 0 0 K ... Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní Ransom Riggs Nakladatel: Jota 2019 Sirotčinec slečny Peregrinové - Mapa dní A je to tady. Moment, na který jsme všichni čekali. My, zarytí fanoušci Sirotčince, jsme čtvrtý díl vyhlíželi už nějaký ten pátek. A jestli jste tuto sérii nečetli, pak věřte, že pokud milujete temné fantasy, tak pak ...

INFORMACE

AUTOR
Ransom Riggs
DIMENZE
11,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní.pdf

POPIS

Poté co odvrátil obrovskou hrozbu, která téměř zničila svět podivných, se Jacob Portman vrací tam, kde jeho příběh začal – na Floridu. Avšak s tím rozdílem, že teď jsou slečna Peregrinová, Emma a jejich podivní přátelé s ním a snaží se co nejlépe splynout se světem normálních. Ovšem bezstarostné dny na pláži a poznávání reálií 21. století brzy přeruší objev – podzemní bunkr, který patřil Abeovi, Jacobovu dědečkovi. Na povrch vycházejí překvapivé informace o Abeově dvojím životě, dávná tajemství se odhalují přímo před očima. A Jacob začíná poznávat nebezpečný odkaz, který zdědil a který byl jeho součástí dávno předtím, než vstoupil do časové smyčky slečny Peregrinové. V sázce je teď víc než kdykoli dříve. Jacob a jeho přátelé jsou vrženi do temného světa amerických podivných – do světa, v němž existuje jen několik ymbryn a téměř žádná pravidla. V brilantním pokračování úspěšné série o podivných dětech slečny Peregrinové na vás čekají nové zázraky, nebezpečí i láska. Příběh opět provázejí zvláštní dobové fotografie, v tomto zcela novém americkém dobrodružství dokonce barevné.

Chcete si přečíst knihu?Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ransom Riggs. Číst Sirotčinec slečny Peregrinové: Mapa dní Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY