Hory shora: Příběhy ze sedmi osmitisícovek

Hory shora: Příběhy ze sedmi osmitisícovek - Radek Jaroš, | Dcparkrx.org

...očený J. Šimonem při expedici 1969 a okomentovaný účastníky O ... Hory shora: Příběhy ze sedmi osmitisícovek - Radek Jaroš ... ... . Kopalem, B. Svatošem a L. Veselým v srpnu 2010, dále 700 fotografií (většina z nich dosud nezveřejjněných), Hory shora - Jaroš Radek, Arnošt Tabášek Úspěšný horolezec Radek Jaroš dosáhl jako první Čech a patnáctý člověk v historii vůbec „koruny Himálaje", tedy zdolal všech 14 osmitisícovek bez použití kyslíku. Hory, má panenko: Hory shora : příběhy ze sedmi osmitisícovek: ... Hory shora: Příběhy ze sedmi osmitisícovek - Radek Jaroš ... ... . Hory, má panenko: Hory shora : příběhy ze sedmi osmitisícovek: K2, 2015: K2 : poslední klenot mé Koruny Himaláje: Kam dolétne sokol : texty z výprav k horám Himaláje a Karákóramu: Výstava horské a horolezecké fotografie S Arnoštem Tabáškem napsal dvě knihy Dobývání nebe (2002, o pěti expedicích na tři nejvyšší hory světa) a Hory shora (2005, s podtitulem Příběhy ze sedmi osmitisícovek). Se svou dcerou Andreou vydal dvě publikace: Hory, má panenko (2011, ... Horolezec Radek Jaroš loni vydal svou už čtvrtou knihu Hory shora 2 s podtitulem Příběhy z dalších sedmi osmitisícovek. Popisuje v ní expedice z let 2008 až 2012 -- včetně své zatím ... Hory shora: Příběhy ze sedmi osmitisícovek. Zmizelé Čechy-Plzeň 1: Zmizelé Čechy. Charakter. Zvířata - Velká encyklopedie s 3D obrázky: S 3D brýlemi. Baoplaneta. Galerie aneb Arturovo dobrodružství ... Hory shora. Příběhy ze sedmi osmitisícovek (autorův podpis) 100.00 Kč ... Hory shora - Příběhy ze sedmi osmitisícovek (Radek Jaroš, Arnošt Tabášek) Radek Jaroš , Arnošt Tabášek , Nakladatelství Universum (2010) Kniha shrnuje úspěchy našeho předního dobyvatele himálajských vrcholů do roku 2005, kdy pokořil již šestou osmitisícovku.... Oba nás nakonec dotlačil k dodělání Hory, má panenko. A protože ji opět nakladatelství nechtělo, vydal jsem ji sám. A jsme u Hory shora 2. Pustili jsme se do ní opět s dcerou. Jde o příběhy ze sedmi vylezených osmitisícovek v rozmezí let 2008 ? 2012. Po výstupu na devátou ? Úspěšný horolezec Radek Jaroš dosáhl jako první Čech a patnáctý člověk v historii vůbec „koruny Himálaje", tedy zdolal všech 14 osmitisícovek bez použití kyslíku. V knize Hory shora se shrnují jeho úspěchy do roku 2006, kdy pokořil prvních šest osmitisícových hor, čímž se přiblížil polovině. Cestovatelská promítání - Martin Loew - dobrodružné a zábavné příběhy z cest, spousta zajímavostí a pozoruhodných postřehů. Nejmodernější multimediální projekce, živé vyprávění cestovatele, podmanivá atmosféra dálek. ... Hory shora 2. Odesíláme do 5 dní 359 Kč ... světoběžníka a pokořitele osmitisícovek a ... Jaroš, Radek: Hory shora : příběhy ze sedmi osmitisícovek - dedikace autora, 2005. Cena 380 Kč....

INFORMACE

AUTOR
Radek Jaroš,
DIMENZE
7,53 MB
NÁZEV SOUBORU
Hory shora: Příběhy ze sedmi osmitisícovek.pdf

POPIS

Úspěšný horolezec Radek Jaroš dosáhl jako první Čech a patnáctý člověk v historii vůbec „koruny Himálaje“, tedy zdolal všech 14 osmitisícovek bez použití kyslíku. V knize Hory shora se shrnují jeho úspěchy do roku 2006, kdy pokořil prvních šest osmitisícových hor, čímž se přiblížil polovině. Od roku 1998, kdy jako druhý Čech bez použití kyslíku zdolal vrchol Mount Everestu, se této metě cílevědomě přibližoval. A právě autentické líčení dramatických okolností úspěšných, ale i neúspěšných výstupů (čtyřikrát se marně pokoušel o K2, než se mu to v roce 2014 na pátý pokus podařilo) je obsahem této působivé knihy.

Chcete si přečíst knihu?Hory shora: Příběhy ze sedmi osmitisícovek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radek Jaroš,. Číst Hory shora: Příběhy ze sedmi osmitisícovek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY