Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který hce být stylistou

Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který hce být stylistou - Books Kid | Dcparkrx.org

...svou cestu, když jste jen zelená kostka slizu ... Kniha Já, slizoun - Books Kid | knizniklub.cz ... . Ale Slibertius, všemi zvaný Bert, má svůj cíl naprosto jasný: Chce se stát stylistou. A tím nejlepším. Jenže obléct kostku, která nemá ruce ani nohy, není vůbec jednoduché... Computer Press Já, slizoun | Books Kid . Není snadné najít svou cestu, když jste jen zelená kostka slizu. Ale Slibertius, všemi zvaný Bert, má svůj cíl naprosto jasný: Chce se stát stylistou. A tím nejlepším. Jenže obléct kostku, kt ... Já, slizoun - Books Kid, 2019, brožovaná vazba, český ... ... . A tím nejlepším. Jenže obléct kostku, která nemá ruce ani nohy, není vůbec jednoduché... Computer Press Já, slizoun | Books Kid . Není snadné najít svou cestu, když jste jen zelená kostka slizu. Ale Slibertius, všemi zvaný Bert, má svůj cíl naprosto jasný: Chce se stát stylistou. A tím nejlepším. Jenže obléct kostku, která nemá ruce ani nohy, není vůbec jednoduché... Kupte knihu Já, slizoun od Books Kid na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kids Concept - Náklaďák s kostkami dřevěný Pink . Náklaďák s kostkami dřevěný Pink Náklaďák v krásném dřevěném provedení obsahuje i šest kostek různých barev a tvarů, které pasují do šesti otvorů v návěsu. Já, slizoun (Slibertius, slizoun, který chce být stylistou!) Books Kid • Computer Press, 2019 ... když jste jen zelená kostka slizu. Ale Slibertius, všemi zvaný Bert, má svůj cíl naprosto jasný: ...

INFORMACE

AUTOR
Books Kid
DIMENZE
4,37 MB
NÁZEV SOUBORU
Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který hce být stylistou.pdf

POPIS

Není snadné najít svou cestu, když jste jen zelená kostka slizu. Ale Slibertius, všemi zvaný Bert, má svůj cíl naprosto jasný: Chce se stát stylistou. A tím nejlepším. Jenže obléct kostku, která nemá ruce ani nohy, není vůbec jednoduché... Na své cestě za vysněným povoláním se setká s nebezpečnými pavouky, pustí se do obchodování s čarodějnicí a bude čelit svým největším nepřátelům, hráčům Minecraftu.

Chcete si přečíst knihu?Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který hce být stylistou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Books Kid. Číst Já, slizoun: Slibertius, slizoun, který hce být stylistou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY