Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství

Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství - Daniel Pittet | Dcparkrx.org

...bu jim třeba i beze slov říci, že jim odpouštím a tak složit tíhu bolesti žít dále v radosti a naději ... Otče, odpuštím vám - www.rosa.sk ... . Rád bych vás upozornil na knížku Jak přežít vztek, kde se o tom hovoří. (Odpovězeno: 24. 2. 2005 v 15:32) Otče, odpouštím vám Autor: Daniel Pittet • Vydavateľstvo Cesta • 200 strán Když bylo Danielovi 9 let, během ministrování ve fribourgské katedrále se seznámil s otcem Joëlem Allazem. Neboť amen, pravím vám: Dokud nepomine nebe a země, nepomine jediné nejmenší písmenko ani jedna čárka ... Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství - Daniel ... ... . Neboť amen, pravím vám: Dokud nepomine nebe a země, nepomine jediné nejmenší písmenko ani jedna čárka ze Zákona, dokud se všechno nestane. " - Matouš 5:17,18. Tak je vytvořen jednotný celobiblický systém programování psychiky v souladu se záměry historických misí národů pro ně vymyšlených....

INFORMACE

AUTOR
Daniel Pittet
DIMENZE
11,96 MB
NÁZEV SOUBORU
Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství.pdf

POPIS

Když bylo Danielovi 9 let, během ministrování ve fribourgské katedrále se seznámil s otcem Joëlem Allazem. Tím začala jeho kalvárie: po čtyři roky byl tímto manipulátorem sexuálně zneužívaný. Navzdory svému utrpení se však později začlenil do pracovního života, založil vlastní rodinu a našel nepředstavitelnou sílu svému agresorovi odpustit. Papež František k tomuto příběhu říká: „ Děkuji Danielovi, protože taková svědectví, jako je to jeho, prolamují hradbu mlčení nad skandály a utrpení a přinášejí světlo do strašlivě temných míst v životě církve.“ Podle švýcarského autora nové knihy s předmluvou papeže Františka nejde jen o přiznání viny pachatelů a případné odškodnění. Ale taky o šanci dosáhnout následného smíření a odpuštění. Sám po zveřejnění svého případu našel cestu ven z psychických potíží. A faráři, který ho víc než čtyři roky pravidelně znásilňoval, odpustil. "Odpuštění nevyléčí rány a nesmyje utrpení. Mně ale odpuštění pomohlo zničit pouta, která mě k němu připoutávala a bránila mi v životu," píše Pittet ve své nové knize.

Chcete si přečíst knihu?Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Pittet. Číst Otče, odpouštím vám: Přežít zničené dětství Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY