Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou

Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou - Carolina Costová | Dcparkrx.org

...tví ve dvou - Kniha hrou od Costová Carolina? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Manželství: dobrodružství ve dvou - Carolina Costová ... ... . 33 prodejen po celé ČR Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou - Costová Carolina - Chystáte se na velké dobrodružství jménem manželství? Jste už nějaký čas spolu a bilancujete? Pak je tu právě pro vás tato kniha! Co vás na vašem partnerovi kdysi okouzlilo? Jaká je Manželství: dobrodružství ve dvou. Carolina Costová. Chystáte se na velké dobrodružství jménem manželství? Jste už nějaký čas spolu ... Manželství hrou - Vyhledávání na Heureka.cz ... . Carolina Costová. Chystáte se na velké dobrodružství jménem manželství? Jste už nějaký čas spolu a bilancujete? Pak je tu právě pro vás tato kniha! Co vás na vašem partnerovi kdysi okouzlilo? Jaká je vaše oblíbená píseň? Jste do sebe pořád zamilovaní? Co jste se jeden od druhého ... Ikar Život ve dvou - Nicholas Sparks . Russell Green je ve svých dvaatřiceti víc než spokojený se svým životem. Má nádhernou ženu, rozkošnou šestiletou dcerku, úspěšnou kariéru a velký dům v Charlotte. Žije svůj sen a manželství s okouzlující Vivian je hlavním zdrojem jeho štěstí. 0 hodnocení Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. ... Recenze produktu Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou. Tento produkt nemá ještě žádnou recenzi. Chystáte se na velké dobrodružství jménem manželství? Jste už nějaký čas spolu a bilancujete? Pak je tu právě pro vás tato kniha! Co vás na vašem partnerovi kdysi okouzlilo? Jaká je vaše oblíbená píseň? Jste do sebe pořád zamilovaní? Co jste se jeden od druhého naučili? - Když si na tyto otázky upřímně odpovíte, váš vztah se může prohloubit a můžete ... Vítaným pomocníkem se stane pro manželské poradce a pro ty, kdo druhé oddávají či připravují na uzavření manželství. Zboží ze stejné kategorie - Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou Kniha Man...

INFORMACE

AUTOR
Carolina Costová
DIMENZE
4,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou.pdf

POPIS

Chystáte se na velké dobrodružství jménem manželství? Jste už nějaký čas spolu a bilancujete? Pak je tu právě pro vás tato kniha! Co vás na vašem partnerovi kdysi okouzlilo? Jaká je vaše oblíbená píseň? Jste do sebe pořád zamilovaní? Co jste se jeden od druhého naučili? – Když si na tyto otázky upřímně odpovíte, váš vztah se může prohloubit a můžete mít jasněji v tom, co očekávat od společného života. Knížka obsahuje řadu námětů k zamyšlení, vtipných kreseb a citátů, které potvrdí vaše zkušenosti, posunou vás dál a zároveň inspirují k tomu, jak vašemu vztahu dodat novou energii. Pomůže vám upevnit vztah a přistupovat ke vzájemným rozdílům s humorem, hravostí a jistou lehkostí. Kniha je určena snoubeneckym párům, novomanželům i manželskym párům, které hledají oživení svého vztahu. Vítaným pomocníkem se stane pro manželské poradce a pro ty, kdo druhé oddávají či připravují na uzavření manželství.

Chcete si přečíst knihu?Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carolina Costová. Číst Manželství: dobrodružství ve dvou - Kniha hrou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY