Pozor, v knihovně je kocour!

Pozor, v knihovně je kocour! - Klára Smolíková | Dcparkrx.org

...ie: Recenze fakt čtivé Tags: čtenářství, historie knihoven, knihovny, kocouři, komiksy, poznávání, příběhy, příběhy pro děti Ačkoliv tato recenze na sebe nechala dlouho čekat, nejedná se o knihu, již by bylo radno minout ... #1979: Pozor, v knihovně je kocour! - 80 % | Recenze ... ... .Jakožto knihovník ji mohu z celého svého pro knihovnictví zapáleného ... Pozor, v knihovně je kocour! od [email protected] [email protected]@ v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Pozor, v knihovně je kocour! je ideální knihou pro čtenářské workshopy. Pro knihovny je též zdarma k dispozici putovní výstava, složená z 15 velkoformátových panelů s komiksy a ilustracemi. SMOLÍKOV ... #1979: Pozor, v knihovně je kocour! - 80 % | Recenze ... ... . Ověřeno zákazníky. Pozor, v knihovně je kocour! je ideální knihou pro čtenářské workshopy. Pro knihovny je též zdarma k dispozici putovní výstava, složená z 15 velkoformátových panelů s komiksy a ilustracemi. SMOLÍKOVÁ, Klára. Pozor, v knihovně je kocour!: od knihy na velkomoravském opasku ke knihovnám na každém rohu. První vydání. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Pozor, v knihovně je kocour! - Klára Smolíková. Od knihy na velkomoravském opasku ke knihovnám na každém rohu David je náruživý čtenář a každý ví, že... Výstava Pozor v knihovně je kocour! Městská knihovna Pacov - oddělení pro děti. Výstava je přístupná v pondělí, ve středu a v pátek od 8 do 18 hodin. Elektronická kniha Pozor, v knihovně je kocour na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pozor, v knihovně je kocour od... Nakupte v našem knižním e-shopu kdykoliv a kdekoliv. Svou objednávku si můžete vyzvednout v jedné z našich 35 kamenných prodejen nebo vám ji pošleme. Máme skoro všechno a hned. ... Pozor, v knihovně je kocour! Celkové hodnocení ... David je natolik náruživý čtenář, že si z jedné knihovny tajně vypůjčí svazek o muži, který vyluštil mayské písmo. Malá nehoda pak způsobí, že se poničí nejen tajně vypůjčená kniha, ale navíc v Davidově knihovně zmizí jeho oblíbený kocour....

INFORMACE

AUTOR
Klára Smolíková
DIMENZE
8,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Pozor, v knihovně je kocour!.pdf

POPIS

David je náruživý čtenář a každý ví, že při čtení běží čas jinak. Zastavuje se, všelijak se kroutí a pak se klidně obrátí čelem vzad. Kocour Koniáš zálibu svého pána ve čtení zprvu s kočičím nezájmem přehlížel, jenže pak se sám mezi knihami ztratil. David stopuje kocoura a jeho stopy ho dovedou do mnoha českých a moravských knihoven. Jenže chlapec necestuje jen z Prahy do Brna, z Brna do Třeboně a z Třeboně do Podlažic, cestuje také časem, neboť knihovny jsou do sebe knihami zaklesnuté jako most, který spojuje přítomnost s minulostí. Na kocoura ztraceného mezi knihami se musí David vyptat těch nejpovolanějších – knihovníků. Pomůže mu snaživý knihovník Petra Voka či tajnůstkářský Václav Hanka z muzejní knihovny? A může vůbec věřit slovům uhrančivého Jiřího Mahena, knihovníka s černými kruhy pod očima?

Chcete si přečíst knihu?Pozor, v knihovně je kocour! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Smolíková. Číst Pozor, v knihovně je kocour! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY