Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů

Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů - Karel Hieke | Dcparkrx.org

... Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů je tady ... Encyklopedie stromu | Sleviste.cz ... . Doplnil jsem si tak svoji knihovnu o další z velmi povedených knih a tak ji mám umístěnou hned vedle předchozího dílu s listnatými stromy a keři a upřímně nemám moc co dodat. Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů Autor: Hieke, Karel Nakladatel: CPress EAN: 9788026424611 ISBN: 978-80-264-2461-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 248 stran, česky Rozměry: 23 × 31 cm Rok vydání: 2019 (2. vydání) Autor Encyklopedie jehličnatých stromů ... Encyklopedie listnatých stromů a keřů | Albatrosmedia.cz ... . vydání) Autor Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů Ing. Karel Hieke je uznávaným zahradníkem - dendrologem, jedním z našich předních odborníků v oboru okrasného zahradnictví. Více jak dvacet let pracoval ve Výzkumném a šlechtitelském ústavu okrasného zahradnictví v Průhonicích, kde v roce 1974 spol...

INFORMACE

AUTOR
Karel Hieke
DIMENZE
3,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů.pdf

POPIS

V poslední době se setkáváme se stále větším zájmem o dřeviny, tedy stromy a keře. Tento zájem je patrný zejména u okrasných rodů a druhů, kde úzce souvisí se snahou o dokonalejší a také pestřejší uspořádání veřejných i soukromých sadovnických úprav. Dřeviny mají také značný význam národohospodářský a biologicko-ekologický.Tato encyklopedie představuje detailním způsobem skupinu dřevin jehličnatých. Je to skupina ve srovnání s listnáči skromnější na rody a druhy, ale mnohdy velmi bohatá na kultivary (odrůdy). V publikaci je obsaženo více jak 230 druhů a přes 2 000 kultivarů, variet, forem a subspecií.Kniha se snaží nejen stručně popsat většinu jehličnatých stromů a keřů, se kterými se můžeme setkat v našich zeměpisných šířkách – včetně jejich nároků na stanovištní podmínky, ošetřování, uplatnění a množení – ale zejména je i názorně předvést množstvím vyobrazení.Věříme, že tato publikace bude všem zájemcům platným pomocníkem při poznávání, pěstování, použití i množení popsaného druhového a odrůdového sortimentu jehličnanů.

Chcete si přečíst knihu?Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Hieke. Číst Encyklopedie jehličnatých stromů a keřů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY