Občas lžu

Občas lžu - Alice Feeney | Dcparkrx.org

... knihy Občas lžu mě dlouho odrazovala obálka ... Občas lžu - Alice Feeney | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Nakonec jsem ale dostala chuť právě na tento příběh a pustila se do čtení. Už po pár stránkách jsem věděla, že tohle je přesně to pravé, co zrovna potřebuji. Občas lžu. Alice Feeney. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 2 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve středu 29.1. u Vás doma (Typy doručení ... Občas lžu ... Knihy na cestách: Občas lžu ... .1. u Vás doma (Typy doručení ... Občas lžu E-kniha, česky. Občas lžu. 1x. 0. Elektronická kniha Autor: Alice Feeney. 2019, česky, 288 strán. Elektronické knihy » Thrillery. Ihneď k čítaniu ePUB, Kindle, PDF. Dostupné pre elektronické čítačky Dostupné na webe Dostupné na iOS Dostupné na Androide Dostupné na Windows Phone. Amber je upoutána na nemocniční lůžko. Nemůže se hýbat. Nemůže mluvit. Dokonce ani nedokáže otevřít oči. Ze všech smyslů jako by jí zbyl jediný: sluch. Alice Feeney: Občas lžu. Příběh ženy v kómatu (TÝDEN.CZ) Občas lžu (daramegan.cz) Občas lžu (Bára, Zápisky jedné knihovnice) Občas lžu (https://knihynacestach.blogspot.cz/) Psychologický thriller "Občas lžu" je špička ve svém žánru a nádherně čtivý kouzelnický trik (Veronika Černucká, recenze) Janči šitíčko. 26 likes. Janča si ráda šije oblečení. Možná ho ušije i někomu jinému, když na ni bude hodný/á. :) Občas lžu - Alice Feeney. Amber je upoutána na nemocniční lůžko. Nemůže se hýbat. Nemůže mluvit. Dokonce ani nedokáže otevřít oči. Ze všech smyslů... Amber je upoutána na nemocniční lůžko. Nemůže se hýbat. Nemůže mluvit. Dokonce ani nedokáže otevřít oči. Ze všech smyslů jako by jí zbyl jediný: sluch. Kniha: Občas lžu (Alice Feeney). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!...

INFORMACE

AUTOR
Alice Feeney
DIMENZE
12,75 MB
NÁZEV SOUBORU
Občas lžu.pdf

POPIS

Amber je upoutána na nemocniční lůžko. Nemůže se hýbat. Nemůže mluvit. Dokonce ani nedokáže otevřít oči. Ze všech smyslů jako by jí zbyl jediný: sluch. Amber slyší každé slovo, které lidé kolem ní řeknou, i když oni sami o tom nemají tušení. Mluví bez zábran a mnohdy říkají nepříjemné věci. Ne vždy to dává Amber smysl. Ale přesto se snaží z vyslechnutých hovorů seskládat mozaiku událostí, které ji dostaly až sem. A je si stále jistější, že s tím má něco společného její manžel. Mrazivé pasáže ze současnosti střídají dvacet let staré zápisky z dětského deníku, a když se obě dějové linky v závěru protnou a dospějí k naprosto nečekanému závěru, užasne i nejprotřelejší čtenář tohoto žánru.

Chcete si přečíst knihu?Občas lžu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Feeney. Číst Občas lžu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY